2737
2734

❤ختم ذکر : اللهم عجل لولیک الفرج ❤

مطمعن باشید ائمه زیر دِین کسی نمی‌مونن و چندین برابر عوضش رو میدن 

بیاید ماهم با این کار دل اماممون رو شاد کنیم و برای ظهور کاری کرده باشیم🌺

دوستان تایم خواصی نداره تاهروقت تونستید بفرستید

🔴 به نیت اونایی که توی ختم شرکت می‌کنند و  و تعجیل در فرج آقا امام زمان(عج) ، نفری یک سوره حمد میخونم.

🦋اگه دوست داشتید دوستانتون رو هم تگ کنید🦋

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج# ‍ ‍ ‍  💚

اللهم_الرزقنا_لبخند_مهدی#   ‍  ‍  ‍  

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️

اگه الانم با وجود دکترای خوب برای پروتز و لیفت سینه، سینه های کوچیک و افتاده داری، بهتره یه فکری کنی!

بهت پیشنهاد میکنم نمونه کارای واقعی از عمل زیبایی سینه رو ببینی بعد تصمیم بگیری.

https://www.instagram.com/dr.sohrabmoradi/

برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیر:

09127906020

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ولی بلد نیستم    

سه نقطه کنار پستتون هست اونو بزنید 

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
شاید باورت نشه ولی نیست

حتما از تایمش گذشته

بیخیال...

2738