2726
عنوان

خرید برای زایمان

2052 بازدید | 93 پست

یه ماه دیگه خدا بخواد زایمان میکنم..بنظرتون برا خودم چیا لازم میشه برم بخرم؟ منظورم پوشاک...اونایی که زایمان کردن بگن چیا خریدن برا خودشون و اوناییم که قراره زایمان کنن بگن چیا قراره بگیرن😍

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لباس که خیلی مهمه یه پیراهن پوشیده راحت بگیر که اتو هم نخواد یقه اش یا دکمه داشته باشه یا کش واسه شیر دادن راحت باشی تو بیمارستان شورت چند تا لازم داری از اینایی که گنی هستن اگه سزارین هستی به خصوص چون باید بیاد بالای بخیه نوار سایز خیلی بزرگ بگیر حتما سوتین شیر دهی دستمال مرطوب واسه بیمارستان واسه صورتت 

منم دوهفته دیگه زایمانمه😍.لباس زیر و نواربهداشتی فعلا برا خودم گذاشتم...لباس شماره صفر برا بچه ت گذ ...

من یک گذاشتم براش😍

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
ش و ر ت یکبار مصرف    پوشاک از این بزرگا هست   یدونه دامن گشاد یا  یدونه تو ...

شورت یه بار مصرفا کدوما میشه؟ 

خوش به حالتون من که چیزی نخریدم 😔همش استراحت مطلق بودم .فقط واسه بچه پوشاک خریدم که اونم فکر کنم بر ...

مگه سایز چند گرفتی براش؟ 

2706