2137
2106
عنوان

دهم انسانی ها بیاین...

95 بازدید | 23 پست

چجوری درس بخونیم شما برنامه ریزی دارین

منطق سخته

اقتصاد هم درس دوم ب بعدش سخت شده

کلا من ی جوریم انگار تو تابستون گیر کردم چجوری بخونم

تا میام درس بخونم‌میرم سراغ گوشی 

کاربری دست دو تا خواهره 🥰🥰

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2050

عزیزم همه درساش سختن

اقتصادمسئله هاش خیلی پیچیدست من خودمم ازش متنفربودم امابراکنکورتنهادرصدی که بالاترین درصدوزدم همین اقتصادبود😁

هیچوقت شکست رو به معنای ضعیف بودن ندون...شکست به تو یادمیده قوی ترازقبل باشی💚🌈💪پس اگه شکست خوردی بدون الان قوی تراز قبل شدی😊😎
عزیزم همه درساش سختن اقتصادمسئله هاش خیلی پیچیدست من خودمم ازش متنفربودم اماتنهادرصدی که بالاترین د ...

یعنی میتونم از پسشون بر بیام و تربیت معلم قبول شم

ای خدا

عه ینی اولش سخته اخرش آسون  حالا حدا رحم کرده فقط تک کتابه

نمیدونم واس شما چطوریه ولی ما دبیرمون خیلی خوب و با اینکه مجازی بود خیلی خوب یادگرفتیم اقتصادو یکی دو درس اخرش حفظیاته ک من اصلا حوصلشونو نداشتم ولی نمودارا و تقاضا و عرضه و اینا واسم شیرینه

یعنی میتونم از پسشون بر بیام و تربیت معلم قبول شم ای خدا

اره تک کتابه ازهمین الان خوب مسئله هاشو کارکن 

چون یدونس توکنکورخیلیابالامیزنن درصداشو

هیچوقت شکست رو به معنای ضعیف بودن ندون...شکست به تو یادمیده قوی ترازقبل باشی💚🌈💪پس اگه شکست خوردی بدون الان قوی تراز قبل شدی😊😎
2183

ب خاطر مامانم نبود همون گرافیک رو میرفتم

استعداد  درس دارم و معدلشم خوبه

اما دیگه از وقتی مجازی شده حال هیچ درسی رو ندارم 

دوست داشتم گرافیک برم خودمو راحت کنم

بنظرت دهم سخت‌تر یا یازده

قطعادهم

چون که تازه واردین وبادرسای فنون واقتصاد و جامعه که تابحال اصلانخوندید اشنامیشین ویجورایی هنوز غلقش دستتون نیومده وجامیخورید

2191