2726

بچه ها من رتبم ارشد ۱۱۹ شد انتخاب رشته هم انجام دادم امروز نتایج اومد زده مردود آخه چرا لطفااگه کسی چیزی میدونه اطلاعی داره کمکم کنه اینجا مشاوره داریم یکم باهاش حرف بزنم ممنون از همگی😭😭😭😭😭😭

۱۱۹ چه رشته ای؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالا فقط رشته های خیلی بالا رو زدی. باید انتخاب های بعدیت هم پر میکردی

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
احتمالا فقط رشته های خیلی بالا رو زدی. باید انتخاب های بعدیت هم پر میکردی

عزیزم رشتم که حقوق اونو زدم  وبا شهرای زیاد نزدیک ۳۰انتخاب دیگه نمیدونم واقعا😭😭

عزیزم رشتم که حقوق اونو زدم  وبا شهرای زیاد نزدیک ۳۰انتخاب دیگه نمیدونم واقعا😭😭

عجیبه. رتبه ات هم که خوب بوده .اگر شهرهای دیگه هم زدی باید قبول میشدی☹️

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒