2703
2553

من نانیوا دارم راضی نیستم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

پارس خزر 

نمی‌دونم قیمتش چنده فقط

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دوست من نانیوا دلشت چند سال پیش اصلا راضی نبود.

ولی میدونم پارس خزر عالیه هرکی داشته

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2714
مدل بوفالو ؟

نه اونی که رنگ زرد داره توش الان نگاه کردم ۱۸۰۰ قیمتش 

البته برای مامانمه که راضیه

بالاخره فهمیدیم که چرا ایران اسم زنانه است 🥰  خب دیگه از این به بعد ایران رو با زنانش بشناسید نه با فرش و زعفران و برنج😂   اینکه از زمان کوروش کبیر مردای ایرانی غیرتمندترین مردای دنیا هستن خوب بهمون ثابت شد،مردا و پسرامون تو جای جدی،مکان مناسب و شرایط سخت غیورترینن!💪👌                                   وطنم ایران خانوم من برای ساختنت جونم رو در راهت میدم❤️
جی 50 هست؟

جی ۳۵ برا منه .

جی ۵۰ خواهرم هر دو خراب شدن جالبه برا من تعمیر شد برا ابجیم نه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

من نانیوا دارم چرت ترین چیز، یه تکه گوشت چرخ بدی دو ساعت باید ناز دستگاه رو بکشی، همون نخری بهتره، خواهرم ناسا داره خیلی عالیه پارس خزر هم خوبه

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  
2706