2733
2734

سلام بچه ها من پسرم سرما خورده 

دکتر بهش قطره سدیم کلراید داده هر 2 ساعت

الان 3 روزه دارم میریزم

اشکال نداره

باز نشده هنو

همش ابریزش داره

ینی ابریزش نداره ها ولی هی بینیشو بالا میکشه و خس خس میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی قطره رو میریزی ۵ دقیقه بعدش با فینگیر بینیشو تخلیه کن.سدیم کلراید چیزی نداره که.آبنمکه دیگه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2738

ن عزیزم هیچ ضرری نداره اب ونمکه استفاده کن ...منم دکتربراپسرم نوشته بودرفتم داروخونه دوستم بجااون یه کرم گیاهی داد که ازاکالیپتوس هست روزی دوسه بارزدم به سینه وگردن پسرم بینیش زود بازشد وهرچی بوداومد بیرون ازمماغش  

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
قطره منتول نبوده؟ 

نه کرم هست عزیزم 

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜