2726

سلام دوستان.امیدوارم که هر کسی دنبال بچه دار شدنه به زودی دامنش سبز بشه.من چند تا آمپول گونال اف،HMG و یه سری داروهای مربوط به IVF اضافه دارم.هر کسی میخواد با این شماره تماس بگیره 

09351010916

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممکنه از اسپرم باشه یا یه چیز دیگه باید پیش یه متخصص خوب بری 

من خودم پیشنهاد می کنم بری کلینیک نیکان تخصصی این کاره برای ناباروری دکترای خیلی خوبی هم داره خواستی بگو شماره و آدرسشون رو بدم

2728
ممکنه از اسپرم باشه یا یه چیز دیگه باید پیش یه متخصص خوب بری  من خودم پیشنهاد می کنم بری کلینی ...

یزد پیش دکتر افلاطونیان رفتم  بیشتر نظرش رو مشکل تخمک  بود به نظرتون تخمک اهدایی  قیمت ش چنده

سلام عزیزم علت متوقف شدن و روشندنکردن جنین علت های مختلف داره مثلاً تغذیه نامناسب مادر مثل خوردن فست فود غذای سوپری که توش نگهدارنده داره فشار خون بالا ژنتیک مثلاً دوست من سیگار میکشه وقتی رفت دکتر گفت نباید سیگار بکشی هفته اولش چون باعث میشه که جنین رشد نکنه پیش دکتر مهدوی توی بیمارستان باغملک  رفت شمارشو واست میزارم حتماً برو پیشش 43722498