2410
2553
عنوان

بچه ها من خیلی میترسم

98 بازدید | 11 پست

من 19 سالمه یکیو دوست دارم که35 سالشه

ما با هم رل نبودیم خیلی جدی با هم راجب مسائل زندگی حرف میزدیم اصلا صمیمی نبودیم چون نمیخواستیم احساساتمون درگیر شه؛ میخواستیم کاملا منطقی تصمیم بگیریم.

تا اینکه فهمید اختلاف سنی مون زیاده خیلی تردید داشت چون پدر و مادرشم بخاطر اختلاف سنی طلاق گرفته بودن توی بچگیش  

بعدش دیگه با من سرد شد چون میخواست دیگه به ازدواج با هم فکر نکنیم

الان دوساله ندیدمش من صبورم اما خب میترسم 40 سالش رد شه دیگه خانواده م موافقت نکنن باهاش ازدواج کنم

بگید من چ گلی بخورم

تنهایی رو بپذیر:)

عزیزم کافیه فقط ی بار ببینیش و برخورد کنی بعد میفهمی ک چقد شبیه باباه😐از شونزده سال تفاوت سنی شوهر در نمیاد من خودم پنج شبش سال با نامزدم تفاوت سنی دارم خدا میدونه چقد ناراحتم

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیزم کافیه فقط ی بار ببینیش و برخورد کنی بعد میفهمی ک چقد شبیه باباه😐از شونزده سال تفاوت سنی شوهر ...

برخورد کردیم... من خودم سنم زیاد دیده میشه نسبت به هم سن هام

یطوری که چند بار تاحالا همه فک کردن من زن بابامم وقتی با هم راه میرفتیم  

شما ۱۶ سال اختلاف سنی دارید اینکه برای اینده نگران باشید طبیعیه خیلی موارد هست که برای ایشون ارزشمنده وبه هنجار تبدیل شده اما برای شما مهم نیست به خاطر دیدگاه وتفکر متفاوت بهترین راه حل برای شمامراجعه به مشاورخانوادست تا به صورت اصولی مورد بررسی قرار بگیره وراهکار داده بشه تا در ازدواج کمترین اسیب رو ببینید 

هرگز با یک ادم نادان مجادله نکنید؛تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند...
آخی عزیزم دو ساله منتظرشی  اختلاف سنی زیاد ایرادی نداره ولی وقتی راضی نیست نمیتونی به زور عاشق ...

نمیدونم چرا ته دلم هنوز امید دارم

اگه ازدواج کنمم دلم برای شوهرم میسوزه چون زنش عاشق یکی دیگه ست  نه ازدواج نمیکنم

عزیزم کافیه فقط ی بار ببینیش و برخورد کنی بعد میفهمی ک چقد شبیه باباه😐از شونزده سال تفاوت سنی شوهر ...

اینطوری نیست... بستگی به مردش داره من ۲۰ سال اختلاف سنی داشتم باهاش هر روز زندگیمون بهتر از دیروز بود خیلی هم خوشبخت بودیم

2714
نمیدونم چرا ته دلم هنوز امید دارم اگه ازدواج کنمم دلم برای شوهرم میسوزه چون زنش عاشق یکی دیگه ست &n ...

تو‌ک‌سنی نداره بابا موردای خیلیییی بهتری پیدا میشه ک بیشتر دوسش داشته باشی

تا زمانی ک رسیدن ب تو امکان دارد زندگی درد قشنگیست ک جریان دارد🌱♥️  خدا مثل روزنه ی نور در دله تاریکی برای من است 🦋 ❄️ بچه پرو ک دم نمیزنه بدیارو میبینه و لبخند میزنه (:
اینطوری نیست... بستگی به مردش داره من ۲۰ سال اختلاف سنی داشتم باهاش هر روز زندگیمون بهتر از دیروز بو ...

الان کجاست که میگی بودیم

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن