2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها شما بیشتر با حساب خودتون پیش میرین یا حساب سونو من تو سونو انومالی که انجام دادم یک هفته جلوترم تو سونو یک هفته عقب ترم دوست دارم بیشتر با حساب خودم پیش برم

دو تا عشقای زندگی من همسرم و پسرم
2728
سلام بچه ها خوبین نی نی هاتون خوبن چه خبراااااچه کارا میکنید 

ممن خوابیدن برام سخت شده

بالش بارداری هم گرفتم ولی حداکثر تایمی که میتونم پشت سرهم بخوابم یک ساعت هست (حتی یکساعت هم کمتره) کل شب بیدار میشم اعصابم خورد شده شبا رو اینجوری هدر میدم روزا هم چون خواب شبم تکمیل نشده تا ده و نیم یازده خوابم

چهل پنجاه دقیقه که به پهلو میخوابم یهو بیدار میشم میبینم کل بدنم خواب رفته، بی حس شده، مخصوصا وقتی به پهلوی چپ میخوابم درصورتی که توصیه شده به پهلوی چپ بخوابید که خون رسانی به جنین بهتر باشه

تا یکی دو هفته قبل مشکلی نداشتم و ترجیحم خوابیدن به پهلوی چپ بود حالا که نی نی بزرگتر شده و خوابیدن به پهلوی چپ ضروری تر شده من نمیتونم...😔

ممن خوابیدن برام سخت شده بالش بارداری هم گرفتم ولی حداکثر تایمی که میتونم پشت سرهم بخوابم یک ساعت ه ...

مامان نهال جون منم همینطورم اگه دراز بکشم راحت نمیتونم بلند بشم خیلی اذیت میشم

دو تا عشقای زندگی من همسرم و پسرم
@naaaaaahal     @roshanaiii     @جوجو_اردک    

سلام عزیز دلم منم با حساب آنومالی یک هفته جلوتر بودم ولی دقیق ترین سن بارداری همون سونو تشکیل قلبه ولی من با پری حساب میکنم وزن جنینمتو آنومالی واسه من ۴۶۰ گرم بود حالا زیاد مهم نیست 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
ممن خوابیدن برام سخت شده بالش بارداری هم گرفتم ولی حداکثر تایمی که میتونم پشت سرهم بخوابم یک ساعت ه ...

منم ی بالشت میزارم وسط پاهام خیلی بهتر میشم ولی از بس بلند میشم ومیشینم شبا از کمر درد میخام بمیرم مخصوصا استخوان عانه یا همون شرمگاهی میخاد بترکه بارداریای قبل هم همین بودم 

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم
2706