2737
2734

میخوام موهام پرپشت هم بشه . ترو خدا بگین 🙏

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
شامپو سینره در ابی بگیر روش نوشته تقویت کننده مو واقعا خوبه از همه شامپوهای خارجی بهتره بخدا

سریتا گرفتم . بد نیست ولی باز هم میریزه 

چشم عزیزم . ممنون لطف کردی 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریتا گرفتم . بد نیست ولی باز هم میریزه  چشم عزیزم . ممنون لطف کردی

با شامپو درست نمیشه . باد خودتو تقویت کنی و ببینی ایراد از چیه . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2728

با هیچ شامپویی نتیجه نگرفتم قرص خوردم بهترم 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
با شامپو درست نمیشه . باد خودتو تقویت کنی و ببینی ایراد از چیه . 

استرس 

ازمایش تیرویید دادی اول باید ببینی علت ریزش موت چیه 

پرکاری دارم

استرس 

امکنش هیت . من کم کای تیروئید دارم . دارو میخورم و تقویتی خیلی بهتر شده و ریزشم خیلی اوکی تر شده 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
خدا جونم مشکل استارتر عزیز رو حل کن الهی آمین خدا جونم آرامش و خوشبختی رو به زندگی استارتر هدیه کن ...

وای خیلی ممنون . چقدر به این محتاجم . برای شما هم بهترین ها باشه . الهی آمین