2733
2734
عنوان

بچه ام راه نمیره

133 بازدید | 11 پست

بچه ها دخترم از 10ماهگی کامل راه رفت الان 13ماهشه تو خونه میدو ماشاالله ولی بیرون میریم راه نمیره دو دستش میاره بالا بغل  همش جیغ میزنه میترسه راه بره سه مدل کفش و صندل خریدم با اونام اصلا جیک جیک وچراغی پنجه پاهاش جمع میکنه توش جیغ میزنه و میندازه خودش زمین  دوستاش از خودش خیلی دیرترراه رفتن دیگه هم بیرون راه میرن چ راه حلی دارید نمیدونم چرانمیره بیرون میگه بغل

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

حتما از کفش میترسه پسر عمه من وقتی کفش پاش میکرد راه نمی رفت جیغ میزد

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=212251437]یه کفش دیگه بخرید  توی خونه پاش کنید هر از گاهی  و ی مدت بعد ی جاهایی از خونه، فرش رو جم ...[/QUOTEتو حیاط هم زیراداز باش میاد

بچه منم همينه حتى يك قدم بيرون ميترسه راه بره يا رو پاش وايسه هميشه تو كالسكه هست البته فكر ميكنم دل ...

کالسکن نداره

2738
[QUOTE=212251437]یه کفش دیگه بخرید  توی خونه پاش کنید هر از گاهی  و ی مدت بعد ی جاهایی از ...

خب توی خونه زیر انداز بندازید یا تو حیاط 

ولی هر دفعه زیر انداز رو نازک تر بندازید 

یا از اینا که پنجره ای هست زمین زیرش پیداست 

چیکار کرد درنهایت؟؟

هیچی یکم بزرگتر ک شد با کفش راه رفت 

زیاد سخت نگیر 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
چیجور میتونسی من نفسم میرت

بس که دوستش داشتم تازه تپلم بود و هست 

و تازه شش ماهم بارداربودم دلم نمیومد😍

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین