2737
2734

سلام دوستان  اولش بگم ببخشید یکم طولانیه  خواستم کامل توضیح بدم     پسرم کلاس دومه ما تو یک شهر کوچیک هستیم بچها یک روز در میان میرن به مدرسه و یک روز مجازی درس میخونن معلمشون معلومه بی تجربست  و برای هر انتقادی فوری جبهه میگیره چند  روز پیش مادر یکی از بچها توی گروه یک پیشنهادی داد فوری ناراحت شد گفت کلاس بچتون رو عوض کنید توی نوع تدریس من دخالت نکنید    بعد فارسی خانداری رو تادرس پنج درس داده ولی نگارش هنوز درس یک هستیم  بعد اون روز  توی شاد درس نداد گفت کاری پیش اومدبعد شب اومد  پنج صفحه از نگارش رو برای فردا بنویسید بیارید مدرسه    من اعترض گفتم دیر شده دیگه نمیتونن پنج صفحه رو بنویسن گفت عقب افتادیم باید خودمون رو برسونیم ریاضی چند تا از بچها رو هم هنوز ندادن  بعد روزی سه چهار صفحه ریاضی درس میده میره جلو بدون مثال انگار داره برای بچه بزرگ توضیح میده فقط مطالب توی کتاب رو میگه میگه برید حل کنید  بعد من دیروز شوهرمو فرستادم مدرسه بهش اعتراظ کرده بود  گفته بود تو توی فارسی درس میدی باید همون درس رو توی نگارش هم تمرین کنی بعد بری سراغ درس بعد دیگه و ریاضی رو بیشتر تمرین کنی با بچها با بازی ابنا تا یاد بگیرن  حالا امروز توی گروه پیام داده که پسر من از گروه اول رفت اخر گروه دوم چون خیلی شلوغ و غیر قابل کنترله و اصلا هم درس بلد نیست و نمیشه کنترلش کرد حواس همه رو پرت میکنه  برای بقیه بچها هم جلوی اسمشون جان نوشته پسر منو با اسم فامیلیش   از پسرم میپرسم ناراحت شده میگه بخدا من شلوغ نکردم کار بدی نکردم توی کلاس و تو خونه هم خودم خیلی باهاش کار میکنم درسشو   خوب اشکالاتشو باید معلم رفع کنه دیگه   حالا من چطور با این معلم رفتار کنم با پسرم لج افتاده اون یکی کلاس هم معلمش خوب نیست و پسرم نمیره میگه دوستام توی اون کلاسن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه معلم بی تحربه ای ولی عزیزم بهتر بود میرفتی مدرسه با خود معلمم حرف میزدی و اگر برطرف نمیکرد به مدیر انتقال میدادی 

این چنین زیر وزبر عالم نمی ماند مدام،می نشاند چرخ هر کس را به جای خویشتن
2738
یا اعتراض کنید به مدیر یا کسی یا کلاسشو عوض کن خب 

به مدیر گفتیم میگه باید ممنون معلم باشید منطقه ما میاد درس میده از شهرش بلند شده اومده اینجا  گفتم خوب حقوقش رو میگیره باید درست درس بده معلم پارسالش واقعا عالی بود همیشه دعاش میکنم

با بقیه مادر ها همه با هم برید پیش مدیر اعتراض کنید.

حیف ک اینو استخدام کردن!!

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

خیلی عجله داره معلمش پسر منم دومه تازه دوره ی کلاس اول تموم شده الان  تو درس کتابخانه ی کلاس ما هستیم ،کلاسش و عوض کن معلم عقده ای داره انگار نگران نباش پسرتم عادت میکنه 

باید با بقیه والدین هماهنگ بشید برید تا گوش کنن تو اینجور مواردم سعی کن زیاد تو چشم نباشی با جمع برید جلو متاسفانه بعضی معلم ها عقده ای هستن سر بچه خالی میکنن اونم از درس و مدرسه زده میشه 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ای بابا 

تا دنیا دنیاست 

یه عده کمی از دبیرا عقده این 

کاری نمیشه کرد 

امروزم من به خاطر اینکه به نحوه تدریس فیزیک اعتراض کردم دبیر از کلاس اخراجم کرد 

تا آخر سال حق شرکت در کلاس فیزیک جز برای امتحان رو ندارم 

چه میشه کرد.  اول آخر طرف دبیر رو میگیرن

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

اتفاقا این رفتاراش از بی تجربگی نیست از بیشعوریشه

منم تجربه معلم بودن ندارم ولی میدونم که بحث دو تا بزرگ تر هیچ ربطی به طفل معصوم نداره!

من باشم کوتاه نمیام چون اینجوری بچه‌م براش عادی میشه که حقش ضایع بشه

2706