2726
عنوان

چرا دست و دلم به زندگی نمیره

161 بازدید | 7 پست

بچه ها سلام

من یه مامان 30 ساله ام با یه دختر 3 ساله.سرکار میرم و از کارم راضی ام اما خب حقوق معمولیه.ولی بازم راضی ام شوهرمم حقوقش معمولیه و خونه و ماشین از خودمون داریم.هر چند یلی معمولی اما خودمون تونستیم بگیریمشون بدون کمک.

چند وقته حس میکنم دست و دلم به زندگی نمیره.....ذوق و شوق ندارم...همش حس میکنم باید استراحت کنم و فکرمو آزاد کنم....کلی نقشه تو سرمه برای خونه برای تغییر و تحولات...برای لباس و تیپ زدن...برای ورزش کردن....برای استفاده از هنری ک دارم و درآمد زایی اما نهایتا صبح تا شب بی انگیزه ام و وقتمو فقط با گوشی  و دور همی با دوستان و چند روز یک بار با کتاب و فیلم پر میکنم...خیلی ازین وضع خسته شدم....حس میکنم عرضه ام کم شده اما راه حلی هم به ذهنم نمیرسه....نمیدونم از کجا شروع کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرم لیست کن برنامه ها ی روزانه رو

بلند مدت برنامه ریزی نکن 

مثلا بگو فردا چهارشنبه میرم لباس خرید پاییز 

پنج شنبه بابد هنر مو تست بزنم ببینم تا از کجا ارائه ش بدم

کوتاه مدت و موردی پیش برو

2728

برو خرید درمانی باور کن خوب میشی 

البته اگه اهل خرید باشی 

گاهی در زندگی با آدم هایی رو به رو می‌شویم که از خود میپرسیم اینها تا به حال کجا بوده اند؟؟؟ 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 🤔 چرا همانجا نمانده اند؟ 😶😶😶😶😶