2726
عنوان

توروخدا کمک🥺🥺🥺🥺

243 بازدید | 44 پست

از دیشب تو دستشوییم 

گلاب ب روتون اسهال شدید از دیشب شدم

لواشک خوردم اصلا نتونستم بخوابم 

چای نبات غلیظ خوردم اما خوب نشدم😭😭😭😭😭😭🤦‍♀️

چیکار کنم ؟

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر برو خو

این موقع صبح؟ 

ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت گوزیدنِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋
2728
سنجد

ندارم 🥺

این موقع صبح؟ 

آرع برو دیگ مگه صبح دکتر نیس ،،وگرنه صب کن صبح بری

مَن نبضَـم با لبخندِ تو ميزنه . . ♡                                             کاش امام رضا تو بخوای و حاجتم روا شود ♥️

نعنا خشک بخور 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
نعنا خشک بخور 

خالی خالی؟

پونه با ماست

ماست ندارم

خالی خالی؟

اره اگه نمیتونی یه لقمه نون پنیر درست کن با پنیر زیاد و یک قاشق نعنا خشک بعد بخور 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2706