2726
عنوان

پول سرم نداریم از حالت تهوع دارم میمیرم سه ساعت دسشوییم

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 57 پست
میشه از مادرت بخوای برای مادر شدنم دعا کن ه🥺برای سلامتی خودت و مادرت آیه الکرسی میخونم عزیزم

ای جان الله دین و دنیا تون بده خدا نسل با ایمانی بده عاقبت به خیر کنه شما و جمیع امت پیامبر اکرم ،»,نماز بخونین دعا کنیم این دعاهای مامان بود ‌🤲🏻😅🌺🙂

ابجی من چن سال همین وضعم بود اونم چن ماه فقط سرم و امپول میزدم زنده بودم...الانم یکم گریه کنم یا بحث ...

عصب رو معده تاثیر میزاره به خاطر همین اینطور میشین 🌺❤️💖خدا شرایطمون و خوب کنه الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ابجی من چن سال همین وضعم بود اونم چن ماه فقط سرم و امپول میزدم زنده بودم...الانم یکم گریه کنم یا بحث ...

دقیقاا عزیزم

نرفتی دکتر که چرا اینجوری میشی

منم ناراحت شدنی اینجوری میشم

2728
عزیزم اینجوری ک بدتر اسید معده میاد بالا...بعد استفراغ اینکار نباید کرد بالشت زیر گردن باشه ..سر بال ...

برای فشارش گفته بودم عزیزم🙂

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
ای جان الله دین و دنیا تون بده خدا نسل با ایمانی بده عاقبت به خیر کنه شما و جمیع امت پیامبر اکرم ،», ...

خوشبحالت چه مادری داری 

من حسرت همچین مادری دارم 🥺

خدا حفظش کنه برات بهش سلامتی بده براش حمد‌میخونم 

از طرف من ببوسش😘😘😘

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
خوشبحالت چه مادری داری  من حسرت همچین مادری دارم 🥺 خدا حفظش کنه برات بهش سلامتی بده براش حمد ...

ممنون مامان تو هم مثل من هست امروز باهام کمی دعوا کرد همه چیز یه جور نیست که ما حسرت بخوریم هر مادری یک نکته مثبت داره حتی مادرت عزیزم ممنون گلم 

ممنون مامان تو هم مثل من هست امروز باهام کمی دعوا کرد همه چیز یه جور نیست که ما حسرت بخوریم هر مادری ...

خدا حفظش کنه 

نه عزیزم .مادر من هیچ چیز مثبتی نداره

اگر داشت من از ۱۷سالکی دیسک کمر دیسک گردن و شونه درد و زانو درد نداشتم اینقدر که ازم کار کشید 

با روح روانم بازی کرد اینقدر زجرم داده که خدا نداره.چون پسر پرسته

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
خدا حفظش کنه  نه عزیزم .مادر من هیچ چیز مثبتی نداره اگر داشت من از ۱۷سالکی دیسک کمر دیسک گردن ...

جانانم ما از زندگی هم با خبر نیستیم ،و من فقط نقطه مثبت و گفتم اگه بخوام بگم که کمر من شکسته ،و خودم گاهی اوقات نه امید به زندگی داشتم و نه چیزی ،دور از ذهن نبوده و نیست 

جانانم ما از زندگی هم با خبر نیستیم ،و من فقط نقطه مثبت و گفتم اگه بخوام بگم که کمر من شکسته ،و خودم ...

درست میگی عزیزم 

فقط ای کاش بین این همه مشکلات پدر و مادر خوبی داشتم که مرهم دردم بودن .من فقر کشیدم با وجود پولدار بودن پدرم 

ولی من امیدم به خداست .همه کسم خداست بهش پناه میبرم