2733
2734

پیر عموی شوهرم از شهرستان اومدن خونه ما همون شب با زنش دعواش شد منم ریلکس نشسته بودم یهو از جا پرید داد زد منم یه متر پریدم هوا از بس ک ترسیدم گفتم توروخدا مراعات حال منو بکنید اون لحظه خیییییییلی ترسیدم همش ترس داشتم خدایا این شوک شدیدی ک بهم وارد شد به بچم آسیب نزنه ک آخرش متوجه شدم ضربان قلب بچم وایساده دو شش هفته و چهار روز دقیقا همون روزی که اونا اونجا بودن😔 از اونموقع تا حالا نفرینشون میکنم چون من بچمو بعد از سالها انتظار بدست آورده بودم خدا ازشون نگذره من نمیبخشم خدا هم نبخشه ازشون خودش جواب کارشونو بده

هعی دقیقا همین طور شد برای منم 😔😔😔، هفته های اول بود استرس شدید بهم وارد شد گویا دوقلو داشتم یکی دختر یکی پسر و انگاری اونی که پسر بوده تو دلم دیگه قلبش وایساده 😭😭، پسر هم دوست داشتیم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نفهمیدم بخاطرکتک زدن شوهرت وایسادیااسروصدا🥺🥺ایشالله که ب زودی بازباردارشی .ولی تروخدامراعات کن به بقیه گوشزدکنین یعنی چی آخه اینکارا

‌ هرچیزي‌بایدسرجاي‌خودش‌باشه‌مثل‌تو،توبغل‌من.🫀 ‌️
2731
وا یارو تو خونه ی شما دعواششده و اونجوری داد زده؟  شما چرا بخاطر یه داد زدن‌اونجور ترسیدی اخه& ...

اخه خیلی یهویی از جا پرید و بلند داد زد من خیلی ترسیدم خدا اش نگذره😔

عزیزم بچه ب این اسونیا قلبش نمیمونه شما برو ازمایشا سقط مکرر بده

واسه مادر شدنم یه صلوات میفرستید؟تنها چیزی که وجودمو غرق لذت می‌کنه بچست میشه دعا کنید منم بتونم به زودی حس مادرشدنو تجربه کنم . خدایا شکرت بالاخره منم مادر شدم 😍😍
2738
از خدا میخوام همین دردو سر بچش بیاره فاز نصیحت نگیرید حالم خرابه خدا بعد همه سال بهم بچهبخشید

اره حق داری خواهرمم خبرمرگشو بیارن اومد رید به اعصابم

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
من نفهمیدم بخاطرکتک زدن شوهرت وایسادیااسروصدا🥺🥺ایشالله که ب زودی بازباردارشی .ولی تروخدامراعات کن ...

کنک زدنو گفتن اگر دلیلش بود خونریزی میفتادی ولی چون ایست قلبی کرده تنش شدید بهت وارد شده

اره حق داری خواهرمم خبرمرگشو بیارن اومد رید به اعصابم

کِی؟چرا

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706