2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اتفاقی الان دیدم یه جا درموردش نوشته بودن،کنجکاو شدم بدونم

گفتم ک زنداییم تو کانون مهاجرت ثبت نام لاتاری هم انجام میده 

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
2714
اهان مرسی بعد اگه برنده بشی باید چیکار کنی

بی ادبا نذاشتن به اون مرحله برسم ولی خب فکر کنم باید شروع کنی به گرفتن مدرک زبان و اینا و یه کم هم پول که اونا باهات ارتباط میگیرن و میگن که چطور قراره بری

بی ادبا نذاشتن به اون مرحله برسم ولی خب فکر کنم باید شروع کنی به گرفتن مدرک زبان و اینا و یه کم هم پ ...

اهـان مرسی عزیزم،من همیشه فکر میکردم ثبت نامش پولیه به خاطر همین اصلا سراغش نرفته بودم ببینم چیه اصلا

اهـان مرسی عزیزم،من همیشه فکر میکردم ثبت نامش پولیه به خاطر همین اصلا سراغش نرفته بودم ببینم چیه اصل ...

آره بابا مفته منم محض خنده ثبت نام میکنم وگرنه شانس داشتم از همون اولش آمریکا به دنیا میومدم 😂

آره بابا مفته منم محض خنده ثبت نام میکنم وگرنه شانس داشتم از همون اولش آمریکا به دنیا میومدم 😂

😂😂😂😂😂چندسالتونه؟

من اصلا نمیدونم مدرک تحصیلی مهمه یا نه،یا کلا چقدر پول لازمه

هیچ اطلاعاتی ندارم،ولی دوست دارم برم😐😂

😂😂😂😂😂چندسالتونه؟ من اصلا نمیدونم مدرک تحصیلی مهمه یا نه،یا کلا چقدر پول لازمه هیچ اطلاعاتی ند ...

کلا هیچی مهم نیست انگار یه شانسیه که به ما بدبخت بیچاره ها میدن که بریم اونجا بدبخت بیچاره باشیم 

پول هم فکر کنم ۱۰ ۱۵ هزار دلار لازم باشه 

منم ۲۴ سالمه 😁

2706