2410
2553

مامانم زن بدی نیس

مهربونه با درکه

اما ی بار فقط همون ی بار کافی بود من رو بشکنه

۱۳ سالم بود عصبانی شد بهم گف ج....

هنوزم یادمه

نمیتونم مامانمو ببخشم بابت این حرفش خیلیییی بد یادم مونده هر وقت ب خودش میگم میخنده جدی نمیگیره البته شایدم ب ظاهر اینطوری میگه خودشم پشیمونه

خلاصه زد قلبمو زخم کرد😊

بِ‌قولِ‌تتلوعَجَب‌باباعَجبببب

چندسالته الان؟

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اوه بیخیال بابا.. حالا اونهمه خوبی کرده در حقت تو همین یدونه رو یادته...

مامان منم خ حرفا تاحالا بهم زده ک منم یادمه اما وقتی خوبیاسو میبینم بیخیاله اون حرفا میشم

یه فرشته دارم تو زندگیم ب اسم مامان⁦❤️⁩هواشو داشته باش خدا🍃
2714

فراموش کن قلبت با اینچیزا ناراحت نکن و بهش دیگه فکر نکن.

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قسم بہ روزے كہ جز خدايتــ مرحمے نخواهے داشت....🌱آرامش است عاقبت اضطراب ها 🌱
2706