2410
2553
عنوان

ارايشگر داریم تو سایت؟

63 بازدید | 14 پست

؟؟؟؟ 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
بله

ببخشید میخواستم بپرسم یه میکاپ شینیون 250 تومنی چه فرقی با 400 تومنی داره؟ ینی هرچی هزینه میره بالا چیکار میکنن؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید میخواستم بپرسم یه میکاپ شینیون 250 تومنی چه فرقی با 400 تومنی داره؟ ینی هرچی هزینه میره بالا ...

منم همین سئوالو داشتم😁شنبه یکشنبه عروسی داریم رفتم ارایشگاه وقت بگیرم گفت لز ۲۵۰ داریم تا ۵۰۰

زن ها عجیب ترین موجودات هستن....اصلا همین ک سخت ترین کارها خونه داری و بچه داری رو انجام میدن و بابتش نه حقوق میگیرن و نه حتی تشکر میشنون و هر روز تکرارش میکنن خیلی عجیبه...اینک میتونن در عین حال هم بیرون کار کنن هم خونه، هم بچه داری کنن پر..یو..د  بشن درد بکشن گوش شنوای تمام اعضای خانواده باشن و باز محبت کنن.خیلی عجیبه  درحالی ک قلبشون هزار تیک شده باز بلند شن موهاشونو شونه کنن و با دهن باز ریمل بزنن و بخندن.در ظاهر موجودات نرم و نازکی هستن اما اگ بخان به چیزی برسن بزرگترین و سیاه ترین هیولا هارو قورت میدن.اینک تا سر حد مرگ تو رابطه ای که یه جاش میلنگه سکوت کنند.اگه بخان تابلو ترین دروغ هارو هم باور میکنن و اگه نخان خود خدا هم با سند و مدرک بیاد پایین باور نمیکنن .اینک هزار بار می‌بخشنت اینک با نصف چیزهایی که وانمود میکنن راضی ان اصلا راضی نیستن .وخدا با خلقت زن ها حجت رو تو آفرینش برای هممون تموم کرد
2720
منم همین سئوالو داشتم😁شنبه یکشنبه عروسی داریم رفتم ارایشگاه وقت بگیرم گفت لز ۲۵۰ داریم تا ۵۰۰

او چه خوب تا 500...اینجا تا 600

1
5
10
15
20
25
30
35
40