2726
اول واسه زیاد شدن شیرتقرص شیر افزای باریج اسانس بخور هر چهارساعت.من خودم شیرم کم بشه میخورم خوب میشم ...

راستش خودمم خسته شدم از اینهمه زجر شیردادن های با فاصله زمانی کوناه

راستش خودمم خسته شدم از اینهمه زجر شیردادن های با فاصله زمانی کوناه

حالا من برعکس شما از روز اول سینمو نگرفت منم مکافات دارم با شیر دادن به بچم چهار ماهو نیمشه تا الان با دوشیدن بهش شیر میدم شیر خشک هم علاقه نداره تو بیداری اصلا نمیخوره توی خواب بهش بدم میگیره.شمام بخوابونش توی خواب بغلت بگیر شیشه رو بزار دهنش ببین میگیره

زخم که میخوری حتما مزه مزه اش کن حتما نمکش آشناست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شبا که از خواب پا میشه برای شیر امتحان کردی تو خواب آلودگیش بهش شیر بدی؟من پسرم یه مدت خیلی لج میکرد سر شیر خوردن دکترش میگفت وقتایی که گیج خوابه شیشه رو بذارین دهنش منم اول با پستونک گیجش میکردم بعد شیشه رو میذاشتم دهنش

حالا شمام اول بهش یه کم سینه بده وقتی تو خوابه بعد شیشه بذار دهنش یا از همون اول که دیدی واسه شیر شب پامیشه ولی گیج خوابه بذار دهنش

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔
2728
زیاد بود تا وسطا خوندم اول الان کامل خوندم . پس فقط میمونه شیرافزا بگیری برا خودت ... هرکار هم کنی ن ...

یعنی نظر شما اینه که هیچ راه دیگه نمونده؟ که شیشه رو بگیره؟😔