2737
2734
عنوان

سرماخوردگی 😖کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 26 پست
نه کرونا نیست میدونم،تو شب شوفاژ خاموش شد،کنار پنجره بودم چایدم ☹️

روزی شاید ۲۰۰الی ۳۰۰نفر این حرف رو بهم می زنن ،یا می گن زیر کولر خوابیدیم یا می گن سردمون شد یا می گن پتو نکشیدیم یا می گن بخاری روشن نکردیم و....

شما باید تست بدی به خاطر خودت می گم که شاید بتونن برات سریع درمان حمایتی رو اگر لازم شد شروع کنن

کرونا علائم دیگه هم داره واینکه روزبه روزبدترمیشی نه بهتر بابا قبل کرونا ویروسی به اسم سرماخوردگی هم ...

طبق نظر اپیدمیولوژیست ها الان آنفولانزا شدیدا کمرنگ شده وبرای اثبات اینکه سرما خوردگیه حتما باید پی سی آر داده بشه 

در کرونا لزوما همه علایم باهم دیده نمیشه ولزوما قرار نیست همه حالشون بد بشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

طبق نظر اپیدمیولوژیست ها الان آنفولانزا شدیدا کمرنگ شده وبرای اثبات اینکه سرما خوردگیه حتما باید پی ...

من چندروزه شوهرم اینطوری شده مدام پیشش هستم کنارش میخوابم بایدبه من انتقال بده اگرکروناباشه

2728

برای ازدواجت این کارارو انجام بده قطعا ان شاءالله روت زود ازدواج میکنی خبرشو به منم میدی. هرشب سوره نور سوره مزمل بخون. دعای معراج و دعای گنج العرش حتممما بخون. ذکر قنوت ربنا هب لنا من ازواجنا و ذریاتنا قرة اعینن وجعلنا للمتقین اماما. حتممممممما بگو

برای ازدواجت این کارارو انجام بده قطعا ان شاءالله روت زود ازدواج میکنی خبرشو به منم میدی. هرشب سوره ...

چشم حتما🥺ولی عید میخونم،

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2738
چرا محدود میکنی خودتو به خدا نزدیک کن درشو بزن شروع کن بخون اون هروقت صلاح بدونه خودش جور میکنه..... ...

چون الان خونمون درست نیست

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
وااااا .... خدایا چقدر صبوری از دست این بنده هات. شما بخون عزیزم برای خدا تعیین تکلیف نکن

🤣😂♥️چشم