2733
2734
عنوان

سرماخوردگی 😖کمک کنید

143 بازدید | 26 پست

چکار کنم زود خوب بشم؟گلوم میسوزه انگار عفونت داره

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سرماخوردگی هستش اطرافیانم زیادگرفتندتوهمین چندروز هوا آلودست بیشتربه خاطراونه شوهرمم سوزش گلو وگرفتگی بینی داره اب نمک قرقره میکنه وپرتغال ولیموشیرین وسیب میخوره وهمینطورشلغم خام خداروشکربهترشده

2738
سرماخوردگی هستش اطرافیانم زیادگرفتندتوهمین چندروز هوا آلودست بیشتربه خاطراونه شوهرمم سوزش گلو وگرفتگ ...

ارهدمنم همین طور شدم

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
اتفاقا سرماخوردگی زیادشده وهمیشه این فصل فصل سرماخوردگیه

ویروس غالب الان کروناست ،توی بیمارستان همه بیمارهامون فکر می کنن سرما خوردن وبه خاطر فصل پاییز هست ولی تستشون مثبت میشه

سرما خوردگی رو  که کلا باید بزاری کنار وبه کرونا فکر کنی مگر اینکه تست بدی وتستت منفی بشه  ...

نه کرونا نیست میدونم،تو شب شوفاژ خاموش شد،کنار پنجره بودم چایدم ☹️

ویروس غالب الان کروناست ،توی بیمارستان همه بیمارهامون فکر می کنن سرما خوردن وبه خاطر فصل پاییز هست و ...

نه کرونا نیست

اب نمک قرقره کن روزی ۳الی ۴بار حتما ابلیمو وعسل بخور بیشترسرماخوردگیه نترس

نه نمی‌ترسم🤣 خدارا شکر 😂امروز هم پاشدم رفتم مدرسه 🤣😖کرونا نیست تست آزمون گرفتن

ویروس غالب الان کروناست ،توی بیمارستان همه بیمارهامون فکر می کنن سرما خوردن وبه خاطر فصل پاییز هست و ...

کرونا علائم دیگه هم داره واینکه روزبه روزبدترمیشی نه بهتر بابا قبل کرونا ویروسی به اسم سرماخوردگی هم وجودداشت همچنین آنفولانزا 

2706