2726
عنوان

بعضیا چطوری نوزادش نو پوشک نمیکنن؟؟؟؟ 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2525 بازدید | 95 پست

تازمانی که بچه راه نمیره که من خودم شبا پوشک میکردمو روزها کهنه میزاشتم براش از وقتی راه میرفت که بعضی وقتا که کهنه نمیزارم براش رو فرشا جیش میکرد ولی جیش یه بچه یه ساله مث بچه دو ساله بو نمیده.کم جیش میکنن و بوی تندی هم نداره .شبها که بازم کهنه میزاری یا پوشک میکنی یا زیر تسکش یه نایلون میندازی نم پس نمیده ولی زود به زود تشکش باید شسته بشه.از یک و نیم سالگی میبردمش دستشویی روزا و حالا که دوساله شده روزها میره دستشویی و خیالم راحته و شبها هم پوشک میکنم یا زیر تشکش نایلون میزارم.چرا اینقدر سخت میگیرین.شاید بخاطر اینکه خونتون بزرگ نیس زیاد هوا خور نیس و آفتاب نمیگیره بو میگیره خونه تون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد سخت چراپوشک نمیکردی

نه اتفاقا اصلا سخت نیست من راحتی دخترم درنظرمیگرفتم بااین کارمم دخترم خیلی زود یادگرفت خودش کنترل کنه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
2728
اینکه تندتند زیراندازیشوری لباس عوض کنی بشوری سخت نیست

نه اصلا سختم نبود خداروشکر دخترمم خیلی آروم و صبور بودبه همه کارام میرسیدم برااین یکی هم همینکارمیکنم فقط ماشین کهنه شورمیگیرم که اذیت نشم 

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت