2737
2734

تنها اهنگی که این روزا با گوش دادنش از پنجره ی شرکت به بیرون زل میزنم و از اون بالا به اون همه ساختمون و خونه نگاه می کنم و به این فکر میکنم که کجاست؟!  دلش خوشه؟!  کاش شاد باشه... نگاهمی کنم از اون بالا به اون حجم از خونه و خانواده و ادم و به خودم میگم همه این ادما، همه این خونه ها یه مشکلی دارن.. قوی باش... تو اولین نفری نیستیکه دیوانه وار عاشق شده و عشقش کنارش نیست... 

دلم ترک میخوره و بغضمو قورت می دم و برمی گردم پشت میزم می شینم و سعی می کنم فکرمو منحرف کنم... 

به جز سقف شونت کجا سر بذارم تو دلسوز من باش ✦
به جایی رسیدم که راهی ندارم تو دلسوز من باش ✦
چراغه کدوم شب تن سر پناهمه کدوم خونه ای تو ✦
عزیزه دل من هوادار بغض کدوم شونه ای تو ✦

برم سمت کی جز تو که از بد عشق دلت پیش من نیست ✦
امیدم به غیر از تو که باشه کارم مداوا شدن نیست ✦
به این دلخوشم کُن که قلبت قراره به من رو بیاره ✦
کجا گریه هامو ببارم تو شهری که دریا نداره ✦

دلم مثل حالم پریشونه امشب تو دلسوز من باش ✦
که از هر طرف غم فراوونه امشب تو دلسوز من باش ✦
رو سینت بذاری سر بی قرار و تو دلسوز من باش ✦
که طاقت ندارم بد روزگار و تو دلسوز من باش ✦

برم سمت کی جز تو که از بد عشق دلت پیش من نیست ✦
امیدم به غیر از تو که باشه کارم مداوا شدن نیست ✦
به این دلخوشم کن که قلبت قراره به من رو بیاره ✦
کجا گریه هامو ببارم تو شهری که دریا نداره ✦

+دوستت دارم دوست داشتنی ترین دوست داشتنی من!

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 

خیلی خوشحال شدم که بالاخره بهش زنگ زدی 

الان حالت تغییر می‌کنه و راحت تر میشی 

چطور پیش رفتین؟

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی خوشحال شدم که بالاخره بهش زنگ زدی  الان حالت تغییر می‌کنه و راحت تر میشی  چطور پیش ...

مرسی عزیزم

قصد ندارم حرف بزنم راجع بهش..حداقل فعلا.

قصه زندگی و ازدواجمو بخون و بهم کمک کن...دوستت داشتم و دارم...                                                                          من یاد گرفتم مسئول زندگیم باشم،یاد گرفتم برای کار و درآمد و خواسته هام تلاش کنم و حس خوب توانمندی و استقلال رو بچشم... ارزوی من برای آینده ام و سال جدید موفقیت، استقلال بیشتر و بیشتر و بیشتره..خدای من به هر خیری که برایم بفرستی سخت محتاجم... 
2731
مرسی عزیزم قصد ندارم حرف بزنم راجع بهش..حداقل فعلا.

امیدوارم به آرامش و خوشبختی برسی 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
امیدوارم به آرامش و خوشبختی برسی 

♥♥♥ کاش