2737
2734
عنوان

مژه هام😊

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 27 پست
ن واژلین پایش از نفته اخه اینا چیه میزنید به چش و چالتون؟

قرار نیس توی چشمت بزنی که یه کوچولو بزن مژه هات خیلی بلند میشه

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دست نزن اصلا ، بعد از یمدت آثار بلند مدت داره که پشیمون میشی طبیعی بهتره

اخه ن مو رنگ کردم ن ناخن کاشتم این حجم از نچرال بودن داره اذیتم میکنه🤣🤣

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2731
ینی چی؟میترسم مژه های خودم بریزه؟مژه های خودت چیزیش نشد؟

ببین هر کار زیبایی یه عوارضی داره اگه زیر دست متخصص باشی خیالت راحت‌تر می‌شه.

نه چیزیشون نشد اما بعد یه مدت مژه مصنوعی هام خیلی بد ریخت شدن.

زندگی سخت است اما من از آن سخت ترم. 
قرار نیس توی چشمت بزنی که یه کوچولو بزن مژه هات خیلی بلند میشه

دارم میبینم ک از نفته ...مممنون گلم از وقتی ک گذاشتی

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
2738
ببین هر کار زیبایی یه عوارضی داره اگه زیر دست متخصص باشی خیالت راحت‌تر می‌شه. نه چیزیشون نشد اما بع ...

اره دیگ بعد ۲۱ روز باید بری ترمیم

اخه ن مو رنگ کردم ن ناخن کاشتم این حجم از نچرال بودن داره اذیتم میکنه🤣🤣

ناخن بکار خب یا لاک بزن ، مو هاتم رنگ کن خیلی قشنگ میشه. 😍

اما منظورم اینه رو مژه ها و ابروهات که خیلی نقاط حساسین و اگ آسیب ببینن ، برگردون دنشون جبران ناپذیره ببشتر دقت کن عزیزم 

دو چیز معرف شماست؛ صبرتون وقتی هیچی ندارید. منش و رفتارتون وقتی همه چیز دارید. " 
ناخن بکار خب یا لاک بزن ، مو هاتم رنگ کن خیلی قشنگ میشه. 😍 اما منظورم اینه رو مژه ها و ابروهات که ...

ابروهام ک کلن پره موهامم خیلی مشکیه و و عاشقشونم اصلا دوست ندارم رنگ کنم حالت دارو بلنده ...ناخن هم نماز میخونم نمیشه بکارم لاک هم ک کنار ناخنم رنگش میپره زشت میشه