2733
2734
عنوان

مژه هام😊

309 بازدید | 27 پست

من مژه هام واقعا پره اما زیاد بلند نیست میگم اگ بخام لیفت کنم مژه های خودم نمیریزه؟ یا عوارضی نداره

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول وازلین بزن یکم بلند بشه بعد لیفت کن

دو ساله مبتلا به ام اس هستم...    عاشق شوهر و دخترمم.  مهربون و شوخ طبعم در عین حال مغرور.  با همه ارتباط میگیرم جز خواهر شوهرام😅 از اون موفرفری هایی هستم که آرزومه موهام لخت باشه🙄    به طلسم و جادوجنبل اعتقاد ندارم و باورم اینه که هر چیزی علت منطقی داره.   دوست دارم همیشه نماز بخونم ولی خیلی وقتا تنبلیم میکنه وضو بگیرم ! خدایا چی میشد وضو رو بیخیال میشدی...😑  خودم زیاد حرف میزنم ولی حوصله آدم پرحرف و ندارم☺
2731
2738
من یبار کاشتم پیش یه آدم تازه کار، خلاصه گند زد به مژه هام. هرکاری می‌کنی بکن فقط پیش یه آدم متخصص ...

ینی چی؟میترسم مژه های خودم بریزه؟مژه های خودت چیزیش نشد؟

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
اول وازلین بزن یکم بلند بشه بعد لیفت کن

ن واژلین پایش از نفته اخه اینا چیه میزنید به چش و چالتون؟

اگه موادش خوب باشه و مژه کاره کاربلد چیزی نمیشه چون موادش حالت چسبوندن داره 

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
من دوستم سالن داره  میگ انجام ندید

چرا اخه هرکیو میبینی انجام داده و خشگل هم شدن من فقط میترسم مژه های خودم بریزع

اگه موادش خوب باشه و مژه کاره کاربلد چیزی نمیشه چون موادش حالت چسبوندن داره 

چسب منظورم بود😂

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2706