2726

قرار بود بعد عید برم دکتر رژیم جنسیت بگیرم اما الان یعالمه عسل و گردو و اینا خریده که بخور و رزیم نمیخاد بری ماه بعد اقدام کنیم منم گفتم نه باید رزیم برم گفت پس همین ماه برو زود 

همش میگه کم به رژیم فکر کن انقدر حساس نشو استرس نگیر 

برا دخترم اصلا استرس نداشتم قبل اقدام ولی الان انقد  استرس دارم 

شماهم برابچه دوم استرس داشتید؟همش میگم سالم باشه یوقت سقط نشه خدایی نکرده یوقت این نشه اون نشه خیلی حساس شدم🥺ازامروز استرس گرفتم دلم اشوبه اصلا

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانم جنسیت اصلا ربطی ب خانم نداره بستگی ب پدر داره

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!

به هرچی فکر کنی همون میشه..پس به چیزای مثبت فکر کن...من همش از سقط وباردار نشدن میترسیدم دقیقا هردو سرم آمد...

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

موندم تو کارم میگم شوهرک وو زندگی نیمده بگه بیا فلان کارو بکنیم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
منم مثل تو دلم میخد رژیم بگیرم ولی میگم اگه با رژیم نشد چی  اخه خانوادا شوهرم همشون دخترن پسر ن ...

براما برعکسه همه پسر دخترندارن زیاد کلا پنج شش تا تو کل خاندان شوهرمه 

من رژیم میرم و تلاشمو میکنم هرچی خدا بخاد مهم اینه که تلاشمو کردم

یساله اقدامم برا دومی😭 دخترمو ماه اول باردار شده بودم فک نمیکردم برا دومی ب مشکل بخورم😢😢

بعد دخترت چقدر جلوگیری داشتی ب چه روشی؟

هر چقدر میگذرد بیشتر یقین پیدا میکنم دیگر هرگز لحظه هایمان مثل آن گذشته ی قشنگمان هفت رنگ نخواهد شد! همه چیز این زندگی تا ابد غرق تاریکی ست!
استرس خودش مانع بارداریه

دقیقا تو بچه اولم دوماه استرس داشتم نشد ماه سوم بیخیال شدم گرفت

2706