2733
2734

لیلا حاتمی

گلشیفته

هدیه تهرانی

مهناز افشار

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قیافه میراندا کر و همسر رونالدو جورجینا رودریگز رو دوس دارم.. ❤❤❤البته عاشق اندام جورجینام هستم..

همش عمل و تزریقه که😖

مهدی جونم من دوشب قبل از رفتنت برات کلید ساختم با جا کلیدی قلب که دیگه پشت در نمونی وقتی من و آدلیا نیستیم تورو خدا فقط یه بار کاش از این کلید استفاده میکردی 😭مهدی یادته تولدت سال ۹۱ دم دانشگاهت بادکنک باد میکردم ماشینت رو تزیین کردم همه فکر میکردن خل شدم .مهدی جونم آدلیا دلش هوات رو کرده بیا و بهش بگو خدا اجازه داده دوباره بیای پیشمون و شبای سه نفره مون تا ابد تکرار بشه بیا تورو خدا😭😭
2728
همش عمل و تزریقه که😖

اره ولی دوسش دارم 😐😐😐حالا گردن نمیگیره همش میگه با ورزش هیکلمو ساختم...

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
کجاشو عمل کرده؟

عمل که نه ولی سینه هاش و باسنش فک.کنم تزریق انجام داده یا پروتز 

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
من قیافه میراندا کر و همسر رونالدو جورجینا رودریگز رو دوس دارم.. ❤❤❤البته عاشق اندام جورجینام هستم..

من در عوض جورجینا رو که میبینم حالت تهوع میگیرم انقد که اندامش تو چشمه. واقعا ایرینا صد برابر بهتر بود

2738
من در عوض جورجینا رو که میبینم حالت تهوع میگیرم انقد که اندامش تو چشمه. واقعا ایرینا صد برابر بهتر ب ...

ایرینا شایک خداییش خوشگل و خوش اندام بود ولی من اندام پر دوس دارم گلم....این جورجینا قبول کن دلبرتره...اصن لبخند رونالدو باهاش واقعی تره . 

همسر رونالدو رو میگی؟ فک کردم گفتی میراندا کر

میراندا کر قیافش خوشگله....همسر رونالدو هم قیافش هم اندامش

ایرینا شایک خداییش خوشگل و خوش اندام بود ولی من اندام پر دوس دارم گلم....این جورجینا قبول کن دلبرتره ...

خب مردا ملومه عاشق اندام پر میشن   و لبخندشم واقعی تر میشه ولی بازم به نظرم شیک نیست. من که شنیدم عمل کرده و دو تا از بچه هاشم با رحم اجاره ای به دنیا اورده که اندامش خوب بمونه. 

خب مردا ملومه عاشق اندام پر میشن     و لبخندشم واقعی تر میشه ولی بازم به نظرم شیک نیست. من ...

یس ....ولی من بوخودا مرد نیستما😦😦😦

2706