2737
2739
عنوان

باردارم تنم با تاپیکای سقط میلرزه

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 29 پست
نمیشه اصلا فکرو خیال نمیزاره

استرس برای بارداری اونم تو شرایط شما سم خالصه.اگر ارامشت و بچت برات مهمه لغو کاربری کن و کمتر گوشی دست بگیر.اهنگ گوش کن فیلم ببین برو پیش خانوادت یا هرچیز دیگه.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم سعی کن همش به چیزای مثبت فکر کنی 

تا این افکار اومد توی ذهنت سریع ردشون کن 

به هر چی فکر کنی جذبش میکنی پس فقط مثبت فکر کن 

اگه اهل مطالعه هستی چهار اثرو حتما بخون یکم بیشتر اشنا بشی با جذب این افکار 

ان شالله نی نیت سالم دنیا بیاد 😍

2728
باید همین کارو کنم خواهر 😢

منم سر بارداری اولم همین کارو کردم.کمتر میومدم.البته من اصن استرسی نیستم.اما بازم رعایت میکردم.سر این بارداریمم ک دومیمه کلا زیاد وقت نمیکنم بیام از دست جوجه کوچولوم😁😁😁

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
2738
منم اگه جاییم درد نمی‌کرد. میگفتم چرا هیچیم نیست حتمن یه اتفاقی براش افتاده.. اگه درد میکرد فورا میت ...

اصلا واقعا بارداری پر از استرسه قبول دازی ؟بنظرم این حس همش باهاته ک نکنه ی چیزیش بشه

دقیقا اصلا نمیخام فکر کنما اما خودت میدونی چ استرس بدیه

ببین استرس داشته باشی بعدا بچتم عصبی میشه ها 

فیلم.دانلود کن ببین 

فیلم خنده دار و طنز 

از این سریالای طنز مسخره کره ای😂اصلا برره دانلود کن ببین خودتو سرگرم کن تا از سرت بیفته فکرش 

بعدشم بچت بزرگتر که بشه یکی دوماه دیگه از ماه 4ان شالله خیالت دیگه راحته به امید خدا!تو قسمت سخت ماجرارو گذروندی دختر تو 10هفته که احتمالش خیلی خیلی کمه مگه اینکه مشکلی داشته باشی که اونم دکتر از قبل میگه و کاریش میکنه !وقتی نرمالی به این چیزا فک نکن اصلا پارچه بگیر تشک و بالش بدوز براش یا لباس بباف براش 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
وای خدا خیرت بده خواهر😢مرسی عزیزم کلی با حرفات آروم شدم 

عزیزم من خواهرم ماماست اینقد داستان اینجور چیزا تعریف میکنه که دیگه خودم ماما شدم😂شوهرش و دختر پنج سالشم.ماما هستن حتی😂 ببین قسمت پرریسکو گذروندی تمام 

خیالت راحت باشه از بارداریت لذت ببر و اماده شو برای اومدن نی نی خوشگلت 

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
قربونت برم من مرسی ک  خیالمو راحت کردی❤

🌺🌺🌺🌺

اصلا واقعا بارداری پر از استرسه قبول دازی ؟بنظرم این حس همش باهاته ک نکنه ی چیزیش بشه

آره هر دوره ش یه استرسی به جونته.. حالا من هفته 32 هستم باید توجه ام خیلی به تکوناش باشه و استرس زایمانو

2706