2726

‏اولین بار که تو عمرم تقلب کردم کلاس اول ابتدایی بودم و سر جلسه امتحان ریاضی!

به جلوییم گفتم: پیس پیس  

گردی عدد ۹ سمت چپشه یا راستش؟

جلوییم گفت : چپ!

من گفتم : چپ کدوم طرفه؟😂

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

اینو بگم خاطره من نیست خاطره یکی از کاربرا به اسم زهرا خانومه ولی دیگه شاید چون دوست نداشته باشه تگ نمیکنم

کلاس دوم راهنمایی ک بودم تازه گوشی خریده بودم اون موقعه تو محلمون ی پسره بود ک چندبار بهم شماره داده بود منم مینداختم اون ور اسمش حسین بود وقتی گوشی گرفتم جوگیر شدم گفتم بزار بهش زنگ بزنم ولی شمارشو نداشتم یکی از بچه های محل و فرستادم گفتم برو ب حسین بگو زهرا میگه شمارتو بده این خنگم رفته ب ی حسین دیگه که میوه فروش سرکوچمون بود گفته اونم شمارشو داده اقا ما کلی باهم حرف زدیم بعد من گفتم صدات چقدر فرق کرده کجایی و این حرفا گف میای سرکوچه ببینمت رفتم دید یا خدااااا....😨

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کاش یه اپی باشه که وقتی داری با یکی چت میکنی‌و اون هی از صفحه چت خارج میشه‌و دیر سین میکنه با پشت دست بخوابونه تو دهنش

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

طرف سوار تاکسی میشه و موقع پیاده شدن محکم در رو می بنده و  به راننده میگه: پدرسگ هم خودتی

راننده میگه  من که چیزی نگفتم  اون هم میگه:  بعدا که میگی🤣🤣

۱. ممنون واسه بودنت تو سالی که گذشت                         ۲.آرزو واسه داشتنت تو سالِ جدید 🤍🫀

اینو بگم خاطره من نیست خاطره یکی از کاربرا به اسم زهرا خانومه ولی دیگه شاید چون دوست نداشته باشه تگ ...

😂

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2706