2733
2734

بچه ها من رفتم بهداشت بزنم نزدن نامه دادن اون سر دنیا ادرس داده

نمیتونم برم

همینجوری برم جایی میزنن برام باردارم؟حالا چرا میگن برو به این ادرس احمق ها؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر منم گفت بهت معرفی نامه میدم که بری کدوم مرکز.

مثل اینکه هرجایی واسه خانم باردار نمیزنن

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
2731
چرا فش دادی نفهمیدم...ایشالا خیر برات پیش بیاد 

خب جواب سوال بده 

اومدی فقط اینو بکی بری؟

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
دکتر منم گفت بهت معرفی نامه میدم که بری کدوم مرکز. مثل اینکه هرجایی واسه خانم باردار نمیزنن

نه بابا دوست من زده همینجوری

خب اصلا نزن

میترسم یه مدل سختش بیاد بگیرم شما نمیزنی؟

2738
من نه نمیزنم عوارضش زیاده ریسکش بالاس

دکتر من گفت بزن حتما

عوارض نداره که سینوفارم

دکتر من گفت بزن حتما عوارض نداره که سینوفارم

چی بگم والا این مسئله ایه که هر کسی خودش باید تصمیم بگیره فقط میتونم دوستانه بهت بگم تحقیق کن علمتو بالا ببر زیاد مطالعه کن بعد تصمیم بگیر همینطوری چشم و گوش بسته هیچ کاریو انجام نده

خدایا دنیات خیلی قشنگه اگه آدما بزارن😔
چی بگم والا این مسئله ایه که هر کسی خودش باید تصمیم بگیره فقط میتونم دوستانه بهت بگم تحقیق کن علمتو ...

خب تو از کجا میدونی که من علمم زیاد نکردم تحقیق نکردم و چشم و گوشم بسته ست 

چون تصمیمم شبیه تصمیم تو نیست؟؟؟؟

خوبه که اگر کسی مثل ما فکر نمیکرد به رگبارش نبندیم