2137
2106
عنوان

شده یهویی دلتون بگیره؟

113 بازدید | 21 پست

یه جایی بودم دوتا پسر دوقلو زل زده بودن بهم کوچیک بودن شاید یکسال و نیم 

چشم ازم برنمیداشتن 

بعدش اینقدر دلم گرفت که داشتم دیوونه میشدم...اگه دوقلوهای منم بودن الان یکسال و دوماهشون بود..

(زایمان زودرس گرفتم شش ماهه دنیا اومدن از دستشون دادم)

میشه دعا کنین سال دیگه این موقع بچم بغلم باشه؟

(باردار نیستم)

فقط 34 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166

انشاالله سال دیگه همین موقع بغلت باشن😍منم زایمان زودرس داشم شش روز موند دستگاه مرد 😭😭😭خدا بهم عوضش یه دخترنازداد

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
چشم الهی نی نی هاتون سال دیگه بغلتون باشه به حق امامرضا💋💋💋😍😍😍😍😍😍😍دعاتون میکنم الان

من عاشق امام رضام ولی تاحالا حرمش نرفتیم نه من نه شوهرم..

قسمش دادم اولین بارو با بچمون بریم پیشش🥺❤❤🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خدا به جان دل!❤رضا دارم تیغ تو چشمم بره به پای تو نره💜تویی به جای همه و هیچکس به جای تو نیست🧿💜🧡❤💛💚🤎💗🤍🌈
ان شالله هرچه زودتر باردار بشی بیای تاپیک بزنی بگی خانوما بیاین بیبی چک منو بگین مثبته یا نه 😁

وااای ینی میشهههه🥺🥺

ولی مثبتیشو میفهمم میام میگم بهم تبریک بگین😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2050
انشاالله سال دیگه همین موقع بغلت باشن😍منم زایمان زودرس داشم شش روز موند دستگاه مرد 😭😭😭خدا بهم عو ...

درکت میکنم گلم🥺🥺خدادخترتو حفظ کنه برات🤲🤲

میشه بگی بارداریتو چطور گذروندی؟ 

چقدر استراحت میکردی؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه خانومه باهوش😁

❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهییی از ته قلبم برات دعا میکنمممم

مرسی مهربون💋💋💋❤❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من عاشق امام رضام ولی تاحالا حرمش نرفتیم نه من نه شوهرم..  قسمش دادم اولین بارو با بچمون بریم ...

الهی که سال دیگه با نی نی بری منم دعا کنی البته اگه یادت مونده باشم خوشگللللم💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍😍

https://harfeto.timefriend.net/user/16368276883938.             ناشناس👆🏻
2183
الهی که سال دیگه با نی نی بری منم دعا کنی البته اگه یادت مونده باشم خوشگللللم💋💋💋💋💋😍😍😍😍😍😍

ایشاللله🥺🥺🥺❤❤❤حتما یادم میمونه ایشالله بهترینا نصیبت بشه عزیزدلم❤❤💞💞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشاللله🥺🥺🥺❤❤❤حتما یادم میمونه ایشالله بهترینا نصیبت بشه عزیزدلم❤❤💞💞

فدات شم کههه امشب میخوام قران بخونم کلللی یاد شما خواهم بود😍💋💋💋💋

https://harfeto.timefriend.net/user/16368276883938.             ناشناس👆🏻
درکت میکنم گلم🥺🥺خدادخترتو حفظ کنه برات🤲🤲 میشه بگی بارداریتو چطور گذروندی؟  چقدر استراحت م ...

فداتشم💋

بعدزایمان ۸ماه بعد اقدام کردم..بعد سرکلاژکرده بودم۱۱هفته بودنی..تا اخربارداری استراحت مطلق بودم شیاف هرشب امپول هفتگی بود...هفته۲۳انقباض داشم قرصم میخوردم.بالاخره ۳۸هفته بادرد واینارسید

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
فداتشم💋 بعدزایمان ۸ماه بعد اقدام کردم..بعد سرکلاژکرده بودم۱۱هفته بودنی..تا اخربارداری استراحت مطلق ...

ممنون که جواب دادی عزیزم💞💞💞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2191