2726
عنوان

خانمهای مذهبی یه لحظه بیاید

86 بازدید | 10 پست

میگم من یه مدته شک زیاد میکنم 

تو وضو 

تو صحت نماز و..همش هم حس میکنم مثلا باید از اول وضو بگیرم یا نماز بخونم و اگه اینطور نکنم خدا قبول نمیکنه بنظرتون چیکار کنم

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

منم همینطوریم بهش دیگه اهمیت نمیدم و نمازمو تموم میکنم

گِشت کَسِم کُورمَه😍😍😍خدایا هرچی دِرم و نِیرم وَ خِر سَر کُورَم وِژت نِگداری بُو🙏😍😍@نی_نی_یار_حذف_تاپیک۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید به شکت اعتنا کنی تو خیلی از موارد باعث وسواس میشه وسواس هم از شیطانه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728

نباید توجه کنی 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
نباید به شکت اعتنا کنی تو خیلی از موارد باعث وسواس میشه وسواس هم از شیطانه

جدی؟پس اگه مجدد انجام ندم خدا قبول میکنه؟

شک جز وسوسه های شیطانه دراین مواقع باید شک رو ترک کنید و صحت قضیه(نمازیا وضو)بردرستی بگزارید و نمازت ...

ممنونم عزیزم 

جدی؟پس اگه مجدد انجام ندم خدا قبول میکنه؟

اره تو احکام مثلا تو نماز اگر از مکانش عبور کردی شک کردی نباید اعتنا کنی مثلا رفتی رکوع شک کردی حمد و سوره رو درست خوندی یا نه اینجا اصلا دیگه نباید اعتنا کنی فقط شک تو تعداد رکعات و ارکان نماز اونم راه داره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲