2733
2734

البته خبر نداشتیم که کرونا داریم 

الان گلوم انگار زخم شده عفونت کرده چکار کنم

عضو گروه رز سبز -وزن اولیه 60-وزن هدف 55

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نگران نباش انشاءالله خوب میشین

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️

از کجا میدونی کرونا داری؟

اگه موقع زدن واکسن کرونا داشته باشی یذره حالتون بد تر میشه و بد حالی بیشتری دارین

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

دمنوش زنجبیل و لیمو عمانی و آویشن باهم درست کن..یا دمنوش پونه  عالیه ..آبجوش و لیمو و عسل و زنجبیلم خوبه...چند لیوان در روز بزور بخور...خودمم درگیرش بودم

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2738