2733
2734

هفته ی پیش دوستم اومد خونمون من جلوش کشو رو باز کردم النگوهامو دید تو کشو 

دیگه هیچکس بجز اون هم خونمون نیومد 

دیروز نگا کردم دیدم ۳ تا از النگوهام تقریبا۲۰ گرم نیستشون 

و دوستم تو این یه هفته کلی لباس برا خودش و دوس پسرش خریده و هرشب بیرون غذا میخوره درصورتیکه وضع مالی خوبی ندارن 

بنظرتون چکار کنم؟ شکایت کنم نتیجه میگیرم؟ یا با زبون خوش بهش بگم؟ هنوز چیزی بش نگفتم میخام پرینت کارتشو بگم بگیره بیاره برام ببینم این هفته از کجا پول اورد انقد خرج کرد 

غیر مستقیم ازش پرسیدم گفت وام گرفتم ۵ ملیون 

درصورتیکه یدونه از النگوهای من ارزشش ۵ ملیونه و من مطمعنم که فقط یدونشو فروخته خرج کرده 

و میگه میخام ۱۵ ملیون دیگه بازم وام بگیرم 

یه دختره ۲۰ ساله ست 

وام کجا بود اخه 

همون مبلغی ک من ازم دزدیده شده این میخاد وام بگیره 

چکار کنم بنظرتون؟ کسی اینجوری براش پیش اومده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ی دستی بزن بهش ببین چی میگه

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
2728
2738

تنها راهش مستقیم گفتنه من هفته قبل رفتم خونه مادر شوهرم زن همسایه شون اومد النگو دخترمو که یکسالشه دراورد کرد دست دخترش رفت من تو اشپزخونه بودم دیدم  به مادر شوهرم گفتم اون فک کردن بدلن بردش مادرشوهرم رفت گرفت اوردش زنه بهم زنگ زد که گدای ندید بدید   

من هیییچوقت هییییچوقت تا به چشم خودم نبینم نمیتونم همچین تهمتی به کسی بزنم. شما احتمال بده یک درصد ...

هیچکس بجز ایشون خونمون نیومده 

اگه اون نبرده حتما مادر خودم برده اینجوری درسته بگم؟ 

منو مادرم و پدرم فقط زندگی میکنیم تو خونه 

رفت و امد هم نداشتیم اصلا با کسی این یک ماه

2706