2733
2734
عنوان

عفت کلام خانم‌ها و آقایان

| مشاهده متن کامل بحث + 1171 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره...

ب شخصه خودم جوریم ک طرف هر جور باهام رفتار کنه رفتار میکنم

کنایه بزنه با کنایه

بی احترامی کنه سعی میکنم بی احترامی نکنم اما خب فک میکنه کم اوردم و مجبور میشم جوابشو بدم

ارتباط مستقیم داره با طرف...

هرچه در فهم تو آید...آن بود مفهوم تو!ツ
2738
زن و شوهر یا دوست دختر دوس پسرم فوش مادر و خواهر میدن بهم 😞 کی ب کیه بخدا😞

😔😔😔😔

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔

متاسفانه بعضیا بیشتر به آقایون توهین میکنن چون انقد تو اینجا پشت سر آقایون حرف زدن که همه ذهنشون راجع به آقایون خراب شده همه فکر میکنن همه آقایون شبیه همن ولی اشتباه میکنن من معتقدم پسر خوبم وجود داره ولی تاحالا تجربه ای از صحبت با آقایون نداشتم که متوجه بشم و بعضیا هم سنشون پایینه و دوست دارن نشون بدن که شخصیت آرومی ندارن و به قول خودشون مثل یه پسرن 

و بعضیا هم به اسم شوخی توهین میکنن بیاین واقعا یاد بگیریم شوخی کردن با مسخره کردن و توهین خیلی فرق میکنه

🫱🏽‍🫲🏻be yourself
متاسفانه بعضیا بیشتر به آقایون توهین میکنن چون انقد تو اینجا پشت سر آقایون حرف زدن که همه ذهنشون راج ...

احسنت ،خیلی جواب منطقی و بدون هیچ گونه اغراق را گفتید🙏🏿

پسر‌هستم😍نه درخواست دوستی میدم نه‌ درخواست دوستی قبول میکنم‌😬درخواست دوستی ممنوع⛔
براتون آرزوی بهترینارو دارم 

نمی‌دونم مجرد هستید یا متاهل ولی امیدوارم هر آرزویی دارید خیلی زود به اون دست پیدا کنید😊😊🌹🌹🌹

2706