2137
2106

فقط خواب دیدم یه سفره نذری تو کوچه پهنه (قسمتی که خونه نساختن و خاکیه) من تا رسیدم همه نشسته بودن، تو ظرف ماست بود و لواشک و یه چیزای دیگه که یادم نیس قاطی شده بودن، و عجله کرده بودم واسه خوردنش. 🙁کسی میدونه یعنی چی؟ 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚

چله چی؟

امضامو تا آخر بخون👈این۳۵۳۲۳۵۸۰۶۴ باااار...آقااااا تولو خدا منو تو تاپیکای باحال و جنجالی عکس و جهیزیه و بازی و دورهمی و همه چی تگ کنید من خیلی دختر خوبی هستم🙂🥺#پرچم دشمن شرت ماست😶هنگام شنا مثل ی دست و پا چلفتی،بپا ب مسیر دهن کوسه میفتی😏من ی دخترم👩🏻وقتی دلم میگیره ن دل کسیو میشکنم،ن ظرف میشکنم،ن غرورمو میشکنم...فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭همش با خودم میگم بیخیال مهم نیست،ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه...چرا دروغ میگی آرزو میکنم حال دلتون مث ذاتتون باشه🙂حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگی ک با پدر و مادرم دارم فقط میتونم اونا رو توی قبرم با خودم بغل کنم و بخوابم...برای همیشه😔از همان روزی ک یوسف را برادران ب چاه انداختند...از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند...گرچه آدم زنده بود....آدمیت مرده بود😓من ی وطن دوستم🇮🇷عاشق کشورمم#زنده_باد_ایران_من🇮🇷و همچنین عاشق تاریخ کشورم#زنده_باد_کوروش_کبیر🤴🏻خب خب خب😁مرسی ک امضامو تا اینجا خوندی...حالا میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم برام صلوات بفرستی و دعا کنی؟فقط ی کوچولو🥺🤏بخدا وقت نمیگیره...اگه خوندید و برام دعا کردید بگید منم برای حاجتتون ۲۰ تا صلوات میفرستم😍😍😍من عاااااشق تک تک نی نی سایتی هام😍

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

اگه حاجت داری یه سفره نذر کن 

مثلا سفره حضرت رقیه

من تعبیرش نمیدونم یهو این اومد تو ذهنم برات تایپ کردم  

متاهل و متعهد♥💍 یا امام رضا خودت ضامن خوشبختیمون شو  ازدواجمون سنتی بود ولی.... یهو عاشق هم شدیم دیوانه وار.... سلامتی روزی که باهم بشینیم کارتهای عروسیمون رو بنویسیم 🖊💟خداااااا نذار بجای نوشتن کارت عروسی امضای جداییمون رو بزنیم   
بلدی تعبیرش! 

اول بگو چله چی برداشتی؟برا ازدواج؟

امضامو تا آخر بخون👈این۳۵۳۲۳۵۸۰۶۴ باااار...آقااااا تولو خدا منو تو تاپیکای باحال و جنجالی عکس و جهیزیه و بازی و دورهمی و همه چی تگ کنید من خیلی دختر خوبی هستم🙂🥺#پرچم دشمن شرت ماست😶هنگام شنا مثل ی دست و پا چلفتی،بپا ب مسیر دهن کوسه میفتی😏من ی دخترم👩🏻وقتی دلم میگیره ن دل کسیو میشکنم،ن ظرف میشکنم،ن غرورمو میشکنم...فقط زورم ب این بغض لعنتی میرسه😭همش با خودم میگم بیخیال مهم نیست،ولی بغض گلو و لرزش لبام میگه بیش از حد مهمه...چرا دروغ میگی آرزو میکنم حال دلتون مث ذاتتون باشه🙂حالا خودتون ببینید این نفرینه یا دعای خیر😉من ی عالمه آرزو دارم ک بخاطر تفاوت فرهنگی ک با پدر و مادرم دارم فقط میتونم اونا رو توی قبرم با خودم بغل کنم و بخوابم...برای همیشه😔از همان روزی ک یوسف را برادران ب چاه انداختند...از همان روزی ک با شلاق و خون دیوار چین را ساختند...گرچه آدم زنده بود....آدمیت مرده بود😓من ی وطن دوستم🇮🇷عاشق کشورمم#زنده_باد_ایران_من🇮🇷و همچنین عاشق تاریخ کشورم#زنده_باد_کوروش_کبیر🤴🏻خب خب خب😁مرسی ک امضامو تا اینجا خوندی...حالا میشه برای اینکه ۱۴۰۱ پزشکی دولتی قبول بشم برام صلوات بفرستی و دعا کنی؟فقط ی کوچولو🥺🤏بخدا وقت نمیگیره...اگه خوندید و برام دعا کردید بگید منم برای حاجتتون ۲۰ تا صلوات میفرستم😍😍😍من عاااااشق تک تک نی نی سایتی هام😍
2165
اول بگو چله چی برداشتی؟برا ازدواج؟

نیتم برا آبرو و سلامتی بود، مشکلاتم زیاده 

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚
سفره ک معنیش  رزق و روزیه. معنیشم اینه ک نذری ک کردی داره حاجت روایی برات نشون میده

آخه ماست و لواشک! 

2183
یادم نمیاد خوردم یا نه ولی سفره و مهمونی نذری تو این مایه ها بود

انشالله به حاجت دلت برسی 

منم اون شبی که شروع کردم به خوندنش خواب دیدم حاجت روا  شدم الان چله ام تموم شد ولی کو حاجت روای ...

خوش به حالت، زمانش نرسیده حتما، من همینم ندیدم، یعنی دقیق همونی که میخواستی تو خواب اتفاق افتاده بود؟