2733
2734

راسته میگن یه ذره تریاک با اب قاطی کنیم بخوریم سرفه مون زود خوب میشه??😐

یکی دوتا از آشناهامون اینکارو کردن نتیجه گرفتن 🤔 

ما میترسیم اینکارو بکنیم😞

سرفه امونمونو بریده😷😷😷

خدایا شکرت واسه همه داشته ها و نداشته ها 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من برای سرفه هام اکسپتورانت مصرف میکردم  

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

رمدسيور هم الكي دكترا تجويز ميكنن🤦🏻‍♀️

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
نمیدونم. پدر من که کرونا داشت فقط با دارو درمان شد. سرفه هم فقط رمدیسیویر 

من ۶دوز رمدسیویر تزریق کردم امروز آخریش بود ولی سرفه ام کم نشده😔

2738

چون رمدسیویر زدی دارو فقط با نظر دکتر بخور برای غذا هم با دکتر مشورت کن. یه وقت ممکنه قندت بالا بره نباید هرچیزی بخوری. حتما یه سر به دکتر بزن داروی مناسب بگیر انشالله زود خوب میشی

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
چون رمدسیویر زدی دارو فقط با نظر دکتر بخور برای غذا هم با دکتر مشورت کن. یه وقت ممکنه قندت بالا بره ...

مرسی عزبزم, اره فردا یا پسفردا دوباره ویزیت میشم

دمنوش آویشن و شیر و عسل فقط برای درمان سرفه خوبه از پزشک کمک بگیرید 

دمنوش پونه و کاکوتی میخورم

دمنوش کندر هم شنیدم خوبه ولی هنوز امتحان نکردم

دمنوش پونه و کاکوتی میخورم دمنوش کندر هم شنیدم خوبه ولی هنوز امتحان نکردم

عسل طبیعی و مطمعن اگر پیدا کردی حتما بخور یه قاشق عسل تو آب ولرم با یه لیمو ترش یا شیر و عسل خیلی عالیه 

من ۶دوز رمدسیویر تزریق کردم امروز آخریش بود ولی سرفه ام کم نشده😔

چای زنجبیل و عسل و چای آویشن تو کاهش سرفه خیلی موثرند. حموم که میری درش یه کم باز باشه وبا اب داغ حموم نکن و داخل حموم بخار نزنه. عطر و اسفند و سیگار و اینجور چیزا تو خونه استفاده نشه. شبها که میخوابی یه حوله کوچیک یا یه روسری نخی خودت رو تا کن اندازه یک برگ دفترش کن بزارش روی سینه ایت زیر لباست خیلی سرفه رو کم میکنه. دمنوش آویشن عالیه. 

دختری از سادات هستم.بر دشمن مرتضی علی لعنت.ما بچه های مادر پهلو‌شکسته ایم.