2726
بنظرم کارت خیلی زشت بودع، آخع وختی عقد هستین و سر ی خونع نرفتین، اصلا چرا باید برای خونع بابات از پو ...

درسته عقده و داماد نباید ناراحت شه.این خانم میتونه ی روز پیش چشم شوهرش با پول باباش برا خونه مادرشوهر خرید کنه.

حق داشته ناراحت شه چون مردا توقعی و حسود هستند..الانم بریز ب کارتش براش توصیح بده کارتت مشکل داشته نکشیده...

🍁🍁خدا جون منو لایق بدون که بتونم کمک حال بنده هات باشم.....حالا به هر نحوی🍁🍁الهم صل علی محمد واله محمد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا برای خونه مامان خودش بود خوشحال و شاد بود، هرچند شوهر من میگه نگیر اصلا زشته

مادر خودش خیلی فرق داره با مادر نامزدش

الان تو انتظار داری مامانت اونهمه واسه داداشت زحمت کشیده  با مادرزن داداشت یکی باشه؟حتی اگر داداشت زن ذلیل هم باشه اینکه مادرزنشو مهمتر بدونه اصلا درست نیس

سریعتر پولو بهش کارت به کارت کن

ولی نذار مامان بابات بفهمن گناه دارن 

حواستم جمع کن اگه واقعا انقد خسیس و عقده ای هست درباره آیندت بیشتر فکر کنی 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

وا

سکته نکنه حالا

برام عجیبه اونایی که میگن اشتباه کردی.

داره میگه کارت خودش نکشیده

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
مادر خودش خیلی فرق داره با مادر نامزدش الان تو انتظار داری مامانت اونهمه واسه داداشت زحمت کشیده &nb ...

دیگه مادر خودش و مادر خودم نداره که حالا نامزدم درست نبوده کارش

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706