2137
2106

الهی خدا دلشو شاد کنه.

حیف ک لغو کاربری شده وگرنه تگش میکردم.

استارتر طرز تهیه کیک بستنی رو درخواست کرده

و جواب ایشون:

😂😂😂

🧐🧐

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

خخخخخ

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

🌝

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌   "عمه بلقیس نباشیم"عمه بلقیس به همه چیز کار داشت به اینکه دختر همسایه تازگی ها زیر ابرویش را برداشته به اینکه زن مطلقه ای که طبقه ی دوم زندگی میکرد بعد از نیمه شب برگشته ، به اینکه فلانی توی مهمانی دامن کوتاه پوشیده.عمه بلقیس زن نجیبی بود و دوست داشت که همه ی دنیا مثل او به مقوله‌ی نجابت نگاه کنند.هرکس حرکتی میکرد که با عرف و سنت های او‌ نمیخواند عمه بلقیس لبش را میگزید و روی گونه هایش میزداگر خیلی به چالش میکشیدی اش و ثابت میکردی که فلان کار آنقدرها هم بد نبوده میگفت: وااا خدا مرگم بده، پس همسایه ها چی فکر میکنند؟چون اصولآ اینکه بقیه چه فکری میکنند در فرهنگ عمه بلقیسی از اینکه خود آدم چه فکری میکند مهم تر است.«عمه بلقیسی» فرهنگ غالب بعضی کشورهاست.عمه بلقیس ها همه جا هستند و به همه چیز کار دارند. به عقاید دیگران، به لباس پوشیدن دیگران، به آدامس خوردن دیگران، به اینکه کی با کی رفت و با کی آمد.عمه بلقیس ها داعیه دار فرهنگ و شرافت و نجابت و همه ی چیزهای اینجوری هستند.  همه رو میبخشم به جز اونایی که اعتماد بنفس و انگیزه آدما رو می کٌشن. ‏وقتی تو زندگيت به مشكل بر ميخوری،اولين نكته كه بايد بدونی اينه ..."مشكل تو" برای هيچكس مهم نيست :)پس با کسی درد دل نکن نه‌که مشکلتو حل نمیکنهتازه یه سوژه هم میدی دستش تا بر علیهت ازش استفاده کنه

کجاش خنده داره🧐

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   ❌پروفم خودمم کپی ممنوع❌
2050

نمکدونای سایت ⁦  

زنها را از رقصیدن منع کردند،          از بوسیدن منع کردند،                زنها شاعر شدند،    در شعر هایشان وحشیانه رقصیدند،            بوسیدند.... آواز خواندند اما         خنده نه!          فقط گریستند...
2183

این ادمهای شوخ طبع هستن که باعث شدن دنیا قشنگتر بشه🥰

اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻.               هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                 #دوستان عزیزم برمیگردم❤️