2137
2106

حال مامانم خیلی بهتره 

به خاطر کرونا بستری بود الان مرخص شده 

دوماهی میشه از عمل سرطان مری ش میگذره ولی با لطف خدا و دعای شما دوستان خیلی حالش بهتره همچنان درد داره ک دکترا میگن زمان میبره کامل خوب شه 

خدا به خودتون و عزیزانتون همیشه سلامتی بده ک سلامتی بزرگترین نعمته ❤دست به خاک میزنید طلا بشه خیلی دوستتون دارم خدا خیرتون بده💖💖

@سروینمم    

@asal_armin‍ 

@فریحادخترپاییز    
@golsa11_b‍ 

برای سلامتی مامان خوشگلم دعا کنید 💔😔

خداروشکر

حکایت ما و این زندگی، حکایت "انگشت کوچیکه پا" و پایه ی مبله درسته زندگی خیلی نامرده و زورش ب ما میرسه ولی میخوام بت بگم: مث انگشت کوچیکه پا پرو باش با هر زخمی ک زندگی بت زد درداتو بکش، اما زود ب خودت بیا و نشونش بده کی رئیسه😁🤪 

شکر

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

@golsa11_b     @آینازبانو     @فرزووونه76سابقم     @asal_armi ...

سلام آبجی جونم.. خدارو هزارن مرتبه شکر💕😍 

الهی همیشه تنتون سلامت باشه و دلتون شاد بشه 

💚تاپیک قرآن شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسهمن قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍دلیل زنده بودن فقط فقط تو هستی ♥ فقط فقط تو هستی♥گر نداری دانش ترکیب رنگ 🦋بین گلها زشت یا زیبا مکن🦋 خوب دیدن شرط انسان بودن است🦋 عیب را در این وآن پیدا مکن🦋💕 حیدر کرّار علیکَ السلام عشق فقط حب علی وَ السلام. الهم ارزقنا کربلا آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 
2166

شکررررررررر

سلام لطفا اگر میتونی برام دعا کن به خواستم برسم خیلیییییییی ساله منتظرم دیگه خسته شدم. لطفا اگر میتونی یه سوره یس برام بخون شاید خدا صدای تو رو شنید و انتظار من تموم شد.                                                                                                                                                                               راستی هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.     
2050
2183
@دختردریایی70     @aynazz     @justagirl     @شماعزیزمنیدهمتو ...

سلام عزیزم

فکر کنم بنده رو اشتباهی منشن کردین

ولی خیلی خوشحالم از خبر خوبی که دادید

امیدوارم تنشون سلامت باشه و بلا ازشون دور باشه