2237
2217

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240
حالم بده

الان بشین بخون دیر نیست

صلوات میفرستین برام؟ بگین منم بفرستم براتون❤️آرزوی قشنگم تا وقتی زنده ام حسرتت به دلم میمونه😔💔خیلی ظالمانه ازم گرفته شد آرزوم🥺😫مانعی سرراهمه که هیچ جوره رفع نمیشه تا بهش برسم و نرسیدم و نخواهم رسید😔کاش یادم نرود/که ازین رنج پاییز شدم/نم نم از شاخه چکیدم/چون ابر از لب پنجره لبریز شدم/کاش یادم نرود/آنشب را/انتظار را/انتظاردستانت خدایا...😔آن سال پررنج و درد ....       تغییر یافته شعر شراره انگالی.    
2050

خب الان بخون

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

کاش عبدت عاقلان باشیم کاش 

هیس  امضام به تو ربطی نداره......................................... بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2244

وای ول کنین درسو توروخدا من سه سال پشت کنکور مونده بودم که مثلا ی چیز متوسط قبول شم اخرشم یکی از  پیراپزشکی هارو قبول شدم و میرم ولی اصلا قرار نیست باهاش کار کنم چون الان کار خودمو راه انداختم که درامدش چندین برابر اونه خداروشکر حتی یکمم ربط به درسم نداره

برین دنبال کار

Married❤️Loyal.                                                                  
2241