2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بهش گفتم پریودم گفت چیزی نیس بشین کارتو بکن دوبار من آزمایش دادم دوبارم پریود بودم تازه شیر آبشم خرا ...

😂چرا هر دوبار پریود بودی اخه

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهش گفتم پریودم گفت چیزی نیس بشین کارتو بکن دوبار من آزمایش دادم دوبارم پریود بودم تازه شیر آبشم خرا ...

چ شانسی داشت اونیکی میخواست ازمایش تورو برسی کنه😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اسفند رفتیم آزمایش من کم خونی داشتم یه ماه رفتم قرص خوردم تا کم خونیم حل بشه دوباره ازمایش دادم  ...

منم کم خونی مینور دارم 

اگه آقا کم خونی نداشته باشه از خانمم ازمایش خون میگیرن درسته؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واییی خیلی خوبی  منم از سوزن میترسم چون هر وقت زدم تا ی هفته تو جا بودم

منم همینم کلا فک کنم عاشق خل بازیام شده شوهرم من گرفته یه بارم دوست بودیم من سرما خورده بودم من برد دکتر من هی التماس که تورو خدا آمپول نده دکتر گفت نه حالت خیلی بده باید بزنی رفتم تو اتاق تزریقات تا زنه آمپول آماده کنه فرار کردم شوهرم تو خیابون من بغل کرد آورد پرت کرد رو تخت گفت خانم من نگهش میدارم شما بزن😐😐😐😐

منم کم خونی مینور دارم  اگه آقا کم خونی نداشته باشه از خانمم ازمایش خون میگیرن درسته؟؟

از هر دو میگیرن کلا اگه یکیتون نداشته باشه حله ما دوتامون یه کم مشکل داشتیم تعهد دادیم قبل بچه دار شدن درمون کنیم که ناخواسته باردار شدم

❌حاجی جان لایک نکن ❌
تقصیر خودشه میخواس همچین شغلی رو انتخاب نکنه🤣🤣🤣

اره دیگه کاملا حق با شماس😂

من خداروشکر پریودم تموم شده ولی گفتم اگه هول کنم اینجوری ک دختر عموم کفت باشه الکی خودمو میشورم فرار میکنم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از هر دو میگیرن کلا اگه یکیتون نداشته باشه حله ما دوتامون یه کم مشکل داشتیم تعهد دادیم قبل بچه دار ش ...

اوخه عزیزم الان بارداری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از هر دو میگیرن کلا اگه یکیتون نداشته باشه حله ما دوتامون یه کم مشکل داشتیم تعهد دادیم قبل بچه دار ش ...

هیچی نمیشه منم داداشمو زنداداشم اینجوری بودن بزور اجازه ازدواج گرفتن خداروشکر بچشونم صحیحو سالمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706