2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر بسلامتی خوشبخت بشی راسته میگن سرویس بهداشتی در نداره ی نفر قشنگ نگاه میکنه 

این برا اقایونه

خدا جونم شکرت ب خاطر همسر مهربان و فرزندی ک نصیبم کردی.خدا حفظتون کنه برام و فندقمونم ب سلامتی ب دنیا بیاد ان شاالله😘😍❤🤰۱۷/۳/۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد  در تاریخ۱۰بهمن نی نی خوشملم ب دنیا اومد.انشاالله که عاقبت بخیر بشی دختر نازم من و بابایی همه تلاشمونو برای خوشبختیت انجام میدیم.دوستت داریم❤💋🤩👨‍👩‍👧
2728
خداروشکر بسلامتی خوشبخت بشی راسته میگن سرویس بهداشتی در نداره ی نفر قشنگ نگاه میکنه 

در نداره

ولی طرف نمیتد زل بزنه تورو نگاه کنه ک

من اونوری نشستم😂

😍😁ما هیچ الهی همه تو...💍❤  متاهل و متعهدلطفا برای خوشبختی یه صلوات بفرستید😚

یه خاطره خنده دار تعریف کنم از واکسن من سال ۹۸ عقد کردم با شوهرم رفتیم واسه آزمایش ازدواج به من گفت باید واکسن کزاز بزنی منم جیغ میزدم محمد خدا لعنتت کنه تو اگه نمیومدی من بگیری من مجبور نبودم واکسن بزنم دردم چی بود میخوام ازدواج کنم پرستار از خنده دستش میلرزید موقع زدن شوهرمم بیرون غش کرده بود از خنده😂😂

این برا اقایونه

ع خداکنه 

دختر عموم رفت گفت در نداشت ی خانمم رو سرم وایستاده بود دور تا دور سرویس بهداشتی گفت آیینه کاری بود

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه خاطره خنده دار تعریف کنم از واکسن من سال ۹۸ عقد کردم با شوهرم رفتیم واسه آزمایش ازدواج به من گفت ...

واییی خدا جر خوردم از خنده چقد خوبی تو😂😂😂😂

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ب این مدلیشم راضیم  پس از کجا نگاه میکنه 😂