2137
2106
عنوان

مادرشوهر

213 بازدید | 9 پست

سلام مادرشوهرم وبرادرشوهرم یه ماهه اومدن خونه ی من نمیرن پدرشوهرمم اومده تازه دنبالشون اونم مونداینجا راحتن میخورن کارنمیکنن منم ب شوهرم گفتم ببرمامانت و خونشون با برادرشوهرمو بزار بابات بمونه عیب نداره باز میگه ول کن هروقت خودش رفت میره قبلاهم قهر رفته بودم سراین موضوع بازتکرار کردن چی کنم قصددارم من برم خونه ی مادرم قهر یواشکی

خداصبربده بهت خاهر

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

راهشون دوره؟؟

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👼من ریخته ام در رگ تو شیرهٔ جان😍 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤ این هم نفسی چه حس و حالی دارد😍 در پیکر من دوقلب دارد ضربان💕👼                 خدایا تو دلیموبه دستای مهربون خودت سپردم❤ خودت تو اوج ناامیـدی بهم بخشیدیش، خودتم با لطف و محبتت صحیح و سالم بذارش بغلم😍👼💞

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

وای من درکت میکنم، مام جای دوریم، میان می‌مونن، خواهرشوهرم با بچه هاش اومدن چهار روز موندن، شدن بودم کلفت، ناهار، شام صبونه بزار جلوشون، بعد جمع کن بشور، خیلی احساس بدی داشتم، اه اه 

اگه الانم با وجود دکترای خوب برای پروتز و لیفت سینه، سینه های کوچیک و افتاده داری، بهتره یه فکری کنی!

بهت پیشنهاد میکنم نمونه کارای واقعی از عمل زیبایی سینه رو ببینی بعد تصمیم بگیری.

https://www.instagram.com/dr.sohrabmoradi/

برای مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیر:

09127906020

وای من درکت میکنم، مام جای دوریم، میان می‌مونن، خواهرشوهرم با بچه هاش اومدن چهار روز موندن، شدن بودم ...

اخه موندن چه معنی داره من نمیفهمم ماهم عروس داریم اصلا نمیریم بمونیم مگه مانمیتونیم ایناشعورندارن خواهرم

2050