2703
2553
استفاده‌کن و بعدشم در نظر بگیر  کسی جلوی کسی رو نمیگیره عزیزم  قرص ضد بارداری سرتا پا ضر ...

عوارضش چیه؟ آخه من نزدیک پنج سال استفاده کردم

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
استفاده‌کن و بعدشم در نظر بگیر  کسی جلوی کسی رو نمیگیره عزیزم  قرص ضد بارداری سرتا پا ضر ...

منم دنبال تجارب دوستانم چون میترسم عوارضش برام بد باشه با توجه به اینکه همینجوریشم معده ام حساسه و رفلاکس شدید دارم تهوع به نظرتون منم از همینی که گفتین استفاده میکنین بخرم؟ میدونم قرصهای جلوگیری عوارض دارن ولی دیگه همسرم برام قابل اعتماد نیست به لحاظ جلوگیری کردن😅باید قرص بخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینی که خودتونم مصرف میکنین معتبره قابل اعتماده؟ بعدشم خارجیه یا ایرانی؟ من یک هفته اول ازدواجم یاسم ...

هرقرصی ماه اول احتمال داره تا به بدن بسازه یکم اذیت کنه 

یاز و یاسمین بهترین قرصای ضد بارداری هستن،من خودم ۳سال پشت هم یاز خوردم  

یاز واسه آلمان بود،بقیه رو نمی‌دونم،اما معمولا از خارج وارد نمیشن و شرکت های تحت لیسانس تولیدشون میکنن  

من ۵سال و نیمه که قرص میخورم،۳سال یاز،بعد هم درجه ی اول دروسبلا اگه باشه،نباشه مارولین و در آخر هم روکین 

2720
چند ساله استفاده میکنین؟ 

یکسال

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714
هرقرصی ماه اول احتمال داره تا به بدن بسازه یکم اذیت کنه  یاز و یاسمین بهترین قرصای ضد بارداری ...

پس منم میگردم اگه یاز پیدا نکردم دروسبلا میخرم فقط یه سوال نحوه ی استفادشون کاملا تو قوطیشون توضیح دادن؟

عوارضش چیه؟ آخه من نزدیک پنج سال استفاده کردم

افسردگی،اختلال اعصاب،به حدی که یبار خوردم و بشدت اعصابم تحت تاثیر قرار گرفت،چاقی،حالت تهوع  

اصلا ال دی افتضاحه از نظرم،چندبار شوهرم اشتباهی خرید و همون‌جوری انداختم اشغال و اون ماه قرص نخوردم،اما ال دی رو حتی نگاه نکردم بهش انقد که چیز مضخرفیه 

هرکس خورده ناراضی بوده 

افسردگی،اختلال اعصاب،به حدی که یبار خوردم و بشدت اعصابم تحت تاثیر قرار گرفت،چاقی،حالت تهوع   ا ...

منم چون اولین بارمه از بس ال دی شنیدم فک میکردم فقط همینه قرص جلوگیری😅 البته از یاسمینم یه هفته استفاده کرده بودم اول ازدواج 

پس میشه در صورت پیدا نکردن یکیش بعد یه دوره مصرف عوضش کنم یکی دیگه بخرم؟

من خودم همیشه دوبسته میخرم 

دروسبلا و دروسبلین مثل هم هستن،روکین و مارولین هم مثل هم 

هرکدومو خریدی دوبسته بخر،بعد دوماه دیگه اگه از همون نبود اونی که شبیهشه رو بخر 

واسه من زیاد پیش اومده 

افسردگی،اختلال اعصاب،به حدی که یبار خوردم و بشدت اعصابم تحت تاثیر قرار گرفت،چاقی،حالت تهوع   ا ...

منم ب فکر انداختی عوضش کنم بخدا 😊😊😊😊

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
2706