2410
2553

روکین مارولین

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ال دی رو مفت هم دادن نخوریا،اصلا اصلا 

به ترتیب یاز،یاسمین،دروسبلا،دروسبلین،مارولین،روکین 

یاز و یاسمین که قبلاً می‌خوردم الان اصلا پیدا نمیشه پیدا هم بشه بسته ای ۲۰۰پولشه 

دروسبلا و دروسبلین هم ۳۰یا ۵۰تومنه 

مارولین و روکین زیر ۲۰ تومن 

اما ال دی اصلا نخور  

من الان دروسبلین میخورم 

2714
ال دی رو مفت هم دادن نخوریا،اصلا اصلا  به ترتیب یاز،یاسمین،دروسبلا،دروسبلین،مارولین،روکین  ...

ال دی دونه دو هزار تومن چرا استفاده نکنیم؟؟؟

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
ال دی رو مفت هم دادن نخوریا،اصلا اصلا  به ترتیب یاز،یاسمین،دروسبلا،دروسبلین،مارولین،روکین  ...

اینی که خودتونم مصرف میکنین معتبره قابل اعتماده؟ بعدشم خارجیه یا ایرانی؟ من یک هفته اول ازدواجم یاسمین خوردم به فلاکت افتادم از تهوع راستی برم دکتر واسم تو دفترچه بنویسه یا خودم میتونم بخرم

نحوه ی استفاده اش را میگین لطفا من کلا بلد نیستم اولین باره میخوام استفاده کنم 

رو بسته ش نوشته. از شب پنج پریود شروع کن هرشب سر ی ساعت معین قبل خواب باشه بهتره تا تموم شدن بسته ی هفته استراحت بعد دوباره بخور

صلوات بفرستید ثواب صلوات ب اندازه قطرات باران بی شمار است
ال دی دونه دو هزار تومن چرا استفاده نکنیم؟؟؟

استفاده‌کن و بعدشم در نظر بگیر 

کسی جلوی کسی رو نمیگیره عزیزم 

قرص ضد بارداری سرتا پا ضرره،اما ال دی بیشترین ضرر رو داره 

چرا زورتون میاد ماهی ۲۰هزار تومن خرج قرصتون کنین؟؟؟  

بهتر از اینه که چندبرابر این پولو بخاطر ال دی و عوارض چندسال بعدش بدین دست دکترا

این اسم قرصه اس؟ داروخانه آزاد میدن؟ خارجیه یا ایرانی؟ چقدر معتبره؟

اره میدن من خودم میخورم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706