2194
2106

جوج

ژیـن آ                                             شیـشعِ من کثـیفِ،امـا دستمال شمام تمیزش نمیکنع:)              https://t.me/Hich_zhچنل نوشتع و دکلمم.                 کل کمـد لباسمو زیرورو کردم،تمـام کشـوهارو گشتم،تمام کتـابامو ورق زدم،کـل چتـامونو باهم خوندم،حتـی تو گوگـلم سرچ کردم،ولی یـادم نیومد ک کـِی نظـرتو راجب خودم پرسیـدم 🤙🏻

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

دلمه

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2166
2050

چ خوبه که شبا هم به خودتون حال میدین و غذای خوشمزه درست میکنین 

من نمیدونم شاید منم پاشم یه غذای مفصل بار گذاشتم 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕

قرمه سبزی از نهار مونده

واکسن زدم حوصله ندارم😪

اولین تاپیکو وقتی میزنم که دیگه پانیک نداشته باشم🤗پانیکی ادم تنهائیه😭        زنده بمان قاتل دلخواه من  محو نشو ماه ترین ماه من😍                                                      یه باشگاهی هست اسمش پروازه یه کاپیتان داره عاشق باقلوا دشمن دسی لوس و خودشیفته  ولی گل روزگار🤑
2183