2410
2553
عنوان

کیا عکس رنگی گرفتن

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 38 پست
شمابسته بود لوله هاتون که درد کشیدین؟چند دقیقه دردش طول کشید

نه بابا باز بود.شاید ده دقیقه یه ربع ولی من‌مردمو زنده شدم.ناشتا بودم فشارم افتاد شوهرمو صدا کردن تو و ......

فقط خواهشا ناشتا نرو قشنگ غذا بخور بعد برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا باز بود.شاید ده دقیقه یه ربع ولی من‌مردمو زنده شدم.ناشتا بودم فشارم افتاد شوهرمو صدا کردن تو ...

چه بد.مسکنا رو زده بودین؟

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2456

من نیم ساعت قبلش دوتا ایپوبروفن خوردم 

با اینکه جفت لوله بشته بود تا حدی ولی دردش مثل درد پریود جزئی و قابل تحمل بود کلا هم ۶-۷ دقیقه طول کشید

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من نیم ساعت قبلش دوتا ایپوبروفن خوردم  با اینکه جفت لوله بشته بود تا حدی ولی دردش مثل درد پریو ...

چه خوب

ازبس ادمو میترسونن خواب ندارم ازفکروخیال

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

دکتر زنان برام نوشت دو بار دادم رفتم مرکز اونجا بهم گفتن رفتم کمی چیزمیز بود از داروخونه گرفتم تموم پروسش ده دقیقه نشد دردش قابل تحمل بود 

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود
2714
دکتر زنان برام نوشت دو بار دادم رفتم مرکز اونجا بهم گفتن رفتم کمی چیزمیز بود از داروخونه گرفتم تموم ...

چه خوب

من ایپروفن خوردم رفتم ولی اولش خیلی درد داشت در حد 3 4 دیقه درد داشتم جیغ زدم😌ولی گف بسته نبود و مش ...

الحمدلله🤗

سلام وقت بخیر 

من کارشناس رادیولوژی هستم، تو مرکز ما عکس رنگی رحم بدون درد با بی حسی انجام میشه

نگران هیچی نباشید ، بی حسی اگه زده بشه و کارشناس تزریق رو آروم انجام بده هیچ دردی متوجه نمیشین 

لوله ها اگه انسداد داشته باشن کمی درد داره 

در غیر این صورت همه چی بستگی به شرایط انجام داره که چقدر محیط رو براتون آروم کنن، تزریق چجوری انجام نیشه و بدنتون ریلکس باشه 

بستگی به مرکزی داره که انجام میدن، بعضی مراکز خودشون همه وسایلو دارن و به حساب مریض میزنن، بعضیام میگن از بیرون تهیه کنید 

نوبت دهیش از دو تا پنچ روز بعد از پایان سیکلتون هست 

بستگی به مرکزی داره که انجام میدن، بعضی مراکز خودشون همه وسایلو دارن و به حساب مریض میزنن، بعضیام می ...

سلام ممنون از جوابتون

متاسفانه توشهر ما بی حسی و بیهوشی نداره.براهمین میترسم

سلام ممنون از جوابتون متاسفانه توشهر ما بی حسی و بیهوشی نداره.براهمین میترسم

نگران نباشید، بدنتون رو تا حد ممکن ریلکس کنید، هیچ دردی متوجه نمیشین ، خیلی نگران درد نباشید، میتونید نیم ساعت قبل انجام مسکن بخورید یا شیاف دیکلوفناک بذارید 

2706