2137
2106
عنوان

کیا عکس رنگی گرفتن

187 بازدید | 38 پست

بدوین بیان تموم تجربیاتتونو بگین چطوری نوبت میگیرن چطوری دارو میخرن همه چیزو درد دارد ندارد همش

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  

درد دارد وحشتناک.خدانگهدار

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.۴0۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪

دردش نه خيلي زياده نه كم متوسطه 

برا منكه شايد يه لحظه بود زياد دردي احساس نكردم

نيم ساعت قبل عكس شياف گذاشتم و مسكن خوردم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت براي هديه يي ك بهم دادي😍❤️انشالله هركس ك منتظره خدا دامنشو سبز كنه❤️خدايا كمك كن ني ني مو سالم و سلامت بغلش كنم😘❤️ممنون ميشم براي سالم به دنيا اومدن ني ني م يه صلوات بفرستيد😘❤️

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

دردش نه خيلي زياده نه كم متوسطه  برا منكه شايد يه لحظه بود زياد دردي احساس نكردم نيم ساعت قبل ...

خوب ببین دکتر مینویسه بعد اون مواد رو خود دکتر مینویسه باید بخریم یا مرکز سونو گرافی ؟

از اونی كه ميگفت به خاطرت با كُل دنيا ميجنگَم چه خبر؟هنوز داره ميجنگه يا شهيد شُد؟  
2166
ممنون از دلداریتون😅

خواهش میکنم😁

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.۴0۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪
خوب ببین دکتر مینویسه بعد اون مواد رو خود دکتر مینویسه باید بخریم یا مرکز سونو گرافی ؟

نه اونجا دارن موادو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت براي هديه يي ك بهم دادي😍❤️انشالله هركس ك منتظره خدا دامنشو سبز كنه❤️خدايا كمك كن ني ني مو سالم و سلامت بغلش كنم😘❤️ممنون ميشم براي سالم به دنيا اومدن ني ني م يه صلوات بفرستيد😘❤️
2050
اها چنددقیقه طول کشید واسه شما

كلا شايد ١٥ ديقه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم😁

شمابسته بود لوله هاتون که درد کشیدین؟چند دقیقه دردش طول کشید

دردش کمه درحدچندثانیه. اگرم لوله هات بازباشه ک اصن دردنداره. قبلش بهت شیاف ودوتاقرص میدن میخوری خیلی ...

چه خوب.مننون گلم

2183
شمابسته بود لوله هاتون که درد کشیدین؟چند دقیقه دردش طول کشید

نه بابا باز بود.شاید ده دقیقه یه ربع ولی من‌مردمو زنده شدم.ناشتا بودم فشارم افتاد شوهرمو صدا کردن تو و ......

فقط خواهشا ناشتا نرو قشنگ غذا بخور بعد برو

نه بابا باز بود.شاید ده دقیقه یه ربع ولی من‌مردمو زنده شدم.ناشتا بودم فشارم افتاد شوهرمو صدا کردن تو ...

چه بد.مسکنا رو زده بودین؟

من نیم ساعت قبلش دوتا ایپوبروفن خوردم 

با اینکه جفت لوله بشته بود تا حدی ولی دردش مثل درد پریود جزئی و قابل تحمل بود کلا هم ۶-۷ دقیقه طول کشید

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩مرسی که با اومدنت دنیای منو صورتی کردی👣😍⁦👶🏻⁩... ۱۰ بهمن وزن شروع :۸۲ کیلو 👈وزن ۱۳ اسفند: ۷۷/۵ 👈وزن ۳ فروردین: ۷۵ 👈 وزن ۱۸ خرداد: ۷۱ کیلو... وزن ۱۰ آبان: ۶۶/۸۰۰ .....وزن هدف:۶۵ کیلوگرم😍😍😍😍😍